Výsledky závodu: Středoevropský pohár - KZ reprezentace

Místo Kategorie Jméno Příjmení UCI ID Klub
1 Boys 6 Tomáš PODIVÍNSKÝ 10128338054 SLOVAKIA - ALL CLUBS
2 Boys 6 Pavol GAŠPARÍK 10128339367 SLOVAKIA - ALL CLUBS
3 Boys 6 Vilém TROJEK 10115371174 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
4 Boys 6 Radim PRŮCHA 10121352337 BIKROSCLUB ŘEPY
5 Boys 6 Natálie KAŠPAROVÁ 10105742108 BIKROSCLUB ŘEPY
6 Boys 6 Ema MAHDALOVÁ 10124317911 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
7 Boys 6 Lukáš HOMOLKA 10118660787 SC BMX BENÁTKY
1 Boys 7/8 Jiří LUSKA 10112046603 BIKROS TEAM VYŠKOV
2 Boys 7/8 Tomáš SOUČEK 10115694308 TJ BMX PARDUBICE
3 Boys 7/8 Vít UHER 10090699731 TJ BMX TŘINEC
4 Boys 7/8 Tadeáš VLK 10032659878 FALER BIKE TEAM
5 Boys 7/8 Matyáš Karel KLAPETEK 10105424432 AMK BMX STUDÉNKA
6 Boys 7/8 Florián HOŠEK 10104244971 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
7 Boys 7/8 Markus GRUND 10106520633 BIKROSCLUB ŘEPY
8 Boys 7/8 Jakub SLIMÁK 10109299176 BIKROSCLUB ŘEPY
9 Boys 7/8 Michael FEISTNER 10116909030 BMX BÍLINA
10 Boys 7/8 Albert KOHOUTEK 10106194065 SC BMX BENÁTKY
11 Boys 7/8 Eliáš WALICA 10101919500 TJ BMX TŘINEC
12 Boys 7/8 Peter GAŠPARÍK 10107694232 SLOVAKIA - ALL CLUBS
13 Boys 7/8 Vítek MIKUŠÁK 10120150749 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
14 Boys 7/8 Agáta KRÁTILOVÁ 10118095157 FALER BIKE TEAM
15 Boys 7/8 Simon ANČINEC 10105741401 BIKROSCLUB ŘEPY
16 Boys 7/8 Nelly SKŘEJPKOVÁ 10105462727 TJ FAVORIT BRNO
17 Boys 7/8 Marek NEHODA 10096233175 SC BMX BENÁTKY
18 Boys 7/8 David ZEMAN 1000 SLOVAKIA - ALL CLUBS
19 Boys 7/8 Richard VAJS 31 SLOVAKIA - ALL CLUBS
20 Boys 7/8 Alexander BULÍK 10108788716 SLOVAKIA - ALL CLUBS
21 Boys 7/8 Kryštof HLŮŽE 10109299378 BIKROSCLUB ŘEPY
22 Boys 7/8 Kryštof ŠULC 10105741906 BIKROSCLUB ŘEPY
23 Boys 7/8 Michaela PALÁSTHY 21 SLOVAKIA - ALL CLUBS
24 Boys 7/8 Maxim VACEK 10124890211 BMX & 4X TEAM BRNO
25 Boys 7/8 Josef HASMAN 10117688464 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
26 Boys 7/8 Josef ŠVORČÍK 10118742835 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
27 Boys 7/8 Viktor KUDRNA 10113212421 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
28 Boys 7/8 Lukáš GEBAUER 10119758507 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
29 Boys 7/8 Zoe HANÁKOVÁ 10114273256 SK JANTAR OPAVA
30 Boys 7/8 Filip BERGL 10120809036 BIKROSCLUB ŘEPY
31 Boys 7/8 Sebastien ŠANTAVÝ 10111185929 BMX & 4X TEAM BRNO
32 Boys 7/8 Rubiana HOŠKOVÁ 10104246385 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
33 Boys 7/8 Jan GEBAUER 10127703009 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
34 Boys 7/8 Matyáš SEDLÁK 10124889807 BMX & 4X TEAM BRNO
35 Boys 7/8 Adam SLABYHOUDEK 10116314906 BIKROSCLUB ŘEPY
36 Boys 7/8 Dominik SEMENYŠÍN 10104250429 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
1 Boys 9/10 Jan PONOCNÝ 10082855057 BMX KRUPKA
2 Boys 9/10 Vojtěch PODHORA 10082976612 B4 TEAM
3 Boys 9/10 Benjamin FOJTÍK 10092872430 TJ FAVORIT BRNO
4 Boys 9/10 Alex ANČINEC 10081967307 BIKROSCLUB ŘEPY
5 Boys 9/10 Ondřej PRŮCHA 10093510812 BIKROS TEAM VYŠKOV
6 Boys 9/10 Jiří KABRIEL 10105462323 TJ FAVORIT BRNO
7 Boys 9/10 Denis KREJČÍ 10091819473 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
8 Boys 9/10 Mason CARROLL 10091820079 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
9 Boys 9/10 Markéta FICOVÁ 10124897988 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
10 Boys 9/10 Tomáš LOHSE 10005701459 BMX BÍLINA
11 Boys 9/10 Sára KALÁBOVÁ 10054540555 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
12 Boys 9/10 Vít REKL 10078218457 SC BMX BENÁTKY
13 Boys 9/10 Petra DREISEITLOVÁ 10106267221 BMX DRACING TEAM
14 Boys 9/10 Natalia SMIDOVÁ 26 SLOVAKIA - ALL CLUBS
15 Boys 9/10 Miroslav DREISEITL 10093348942 BMX DRACING TEAM
16 Boys 9/10 Kryštof ŠIMSA 10055474381 BIKROSCLUB ŘEPY
17 Boys 9/10 Petr NETÍK 10106156376 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
18 Boys 9/10 Dominika VYSOCKÁ 10105424533 AMK BMX STUDÉNKA
19 Boys 9/10 Jan ŠTROBLÍK 10106024923 BIKROS TEAM VYŠKOV
20 Boys 9/10 Barbora MAAROVÁ 10079633041 TJ FAVORIT BRNO
21 Boys 9/10 Štěpán SMRŽ 10092873743 TJ FAVORIT BRNO
22 Boys 9/10 Karol KUBÍK 10111187646 BIKROS KLUB JESENÍK
23 Boys 9/10 Matyáš KRČMÁŘ 10047419543 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
24 Boys 9/10 Anton MIŠTA 34 SLOVAKIA - ALL CLUBS
25 Boys 9/10 Ondřej HORÁK 10093337424 AMK KEMP HRANICE
26 Boys 9/10 Daniel VEJCHODA 10081086728 B4 TEAM
27 Boys 9/10 Tadeáš VALENTA 10105523654 TJ BMX PARDUBICE
28 Boys 9/10 Oto ZAJKR 10120435988 SC BMX BENÁTKY
29 Boys 9/10 Kryštof ŠIPULA 10091858576 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
30 Boys 9/10 Karel TROJEK 10081086425 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
31 Boys 9/10 Šimon PITTNER 35 SLOVAKIA - ALL CLUBS
32 Boys 9/10 Kryštof POLÁK 777 SLOVAKIA - ALL CLUBS
33 Boys 9/10 Marek KAŠPAR 10105740387 BIKROSCLUB ŘEPY
34 Boys 9/10 Adéla GEBAUEROVÁ 10119758709 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
35 Boys 9/10 Pavel GUTWIRTH 10106585503 FALER BIKE TEAM
36 Boys 9/10 Lukáš POLEDŇA 10091267179 BMX & 4X TEAM BRNO
37 Boys 9/10 Tomáš HAVRLANT 10106193863 SC BMX BENÁTKY
38 Boys 9/10 Viktória DANIHELOVÁ 10080480274 SLOVAKIA - ALL CLUBS
39 Boys 9/10 Matěj TEJMAR 10078221689 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
40 Boys 9/10 Daniel JANSÍK 10048425203 FALER BIKE TEAM
41 Boys 9/10 Michal ČERNÝ 10091859889 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
42 Boys 9/10 Veronika VELECKÁ 10111184919 BMX & 4X TEAM BRNO
1 Cruiser nad 40 Robert BOČEK 10004919702 TJ FAVORIT BRNO
2 Cruiser nad 40 Peter PALÁSTHY 23 SLOVAKIA - ALL CLUBS
3 Cruiser nad 40 Jaroslav FEJFAR 10046986780 AUTOKLUB BMX TEAM DOBŘANY
4 Cruiser nad 40 Radomír HUF 10005038021 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
5 Cruiser nad 40 Petr ČERVENKA 10106712815 BMX OSTRAVA
6 Cruiser nad 40 Pavel SMRČEK 10079632839 TJ FAVORIT BRNO
7 Cruiser nad 40 Petr DREISEITL 10093348538 BMX DRACING TEAM
8 Cruiser nad 40 Martin ŽERAVA 10047344569 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
9 Cruiser nad 40 Lukáš SMRŽ 10105463030 TJ FAVORIT BRNO
10 Cruiser nad 40 Michal NOVOTNÝ 10046497235 TJ FAVORIT BRNO
11 Cruiser nad 40 Marek KAŠPAR 10106520734 BIKROSCLUB ŘEPY
12 Cruiser nad 40 Jiří VANĚRKA 19753112220 BIKROSCLUB ŘEPY
1 Cruiser do 40 Jakub SKŘEJPEK 10092873238 TJ FAVORIT BRNO
2 Cruiser do 40 Daniel HAVELA 10010867014 SC BMX BENÁTKY
3 Cruiser do 40 Karel DVOŘÁK 10047492291 NIŽBOR RACING TEAM
4 Cruiser do 40 Lubomír GEBAUER 10127702504 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
5 Cruiser do 40 Jiří ZVOLSKÝ 10046380027 FOXHOLESHOP.CZ
6 Cruiser do 40 Lukáš GEBAUER 10127704726 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
1 Boys 11/12 Dominik RÁLIŠ 10083491419 TJ BMX PARDUBICE
2 Boys 11/12 Vojtěch REKL 10078218861 SC BMX BENÁTKY
3 Boys 11/12 Matěj SOKOL 10047284147 TJ BMX PARDUBICE
4 Boys 11/12 Jakub DLOUHÝ 10047377612 BIKROSCLUB ŘEPY
5 Boys 11/12 Štěpán HAVELKA 10047411257 BIKROS TEAM VYŠKOV
6 Boys 11/12 David ČERNÝ 10047359020 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
7 Boys 11/12 Alan PĚTIOKÝ 10080008917 TJ BMX PARDUBICE
8 Boys 11/12 Tomáš OTEVŘEL 10058445009 BIKROS TEAM VYŠKOV
9 Boys 11/12 David LAPKA 10091819170 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
10 Boys 11/12 Veronika ŽÁČKOVÁ 10047387312 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
11 Boys 11/12 Richard SVOBODA 10077055265 SC BMX BENÁTKY
12 Boys 11/12 Adam VALENTA 10105523553 TJ BMX PARDUBICE
13 Boys 11/12 Matyáš KRNÁČ 10092617200 BIKROSCLUB ŘEPY
14 Boys 11/12 Michal RUDOLF 10047377006 BIKROSCLUB ŘEPY
15 Boys 11/12 Tomáš VÁVRA 10118112032 SC BMX BENÁTKY
16 Boys 11/12 Matouš FIALA 10047272225 BIKE TEAM UNIČOV
17 Boys 11/12 Ondřej SOUČEK 10115694914 TJ BMX PARDUBICE
18 Boys 11/12 Radim BOČEK 10047346488 TJ FAVORIT BRNO
19 Boys 11/12 Filip REPISKÝ 16 SLOVAKIA - ALL CLUBS
20 Boys 11/12 Karel KONRÁD 10093454733 B4 TEAM
21 Boys 11/12 Narottam SUK 10077045060 SC BMX BENÁTKY
22 Boys 11/12 Matyáš BLASL 10054147404 TJ BMX PARDUBICE
23 Boys 11/12 Mikoláš TUREČEK 10105470003 BIKE TEAM UNIČOV
24 Boys 11/12 Lucie HERMANNOVÁ 10091859687 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
25 Boys 11/12 Lukáš NEHODA 10083167982 SC BMX BENÁTKY
26 Boys 11/12 Václav JURÁŇ 10116197694 AMK KEMP HRANICE
27 Boys 11/12 Petr SOUBUSTA 10047352249 CK SLAVOJ TEREZÍN
28 Boys 11/12 Jakub KRATOCHVÍL 10046579784 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
29 Boys 11/12 Adéla KOVAŘÍKOVÁ 10047426011 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
30 Boys 11/12 Matúš ŠTRBÍK 77 SLOVAKIA - ALL CLUBS
31 Boys 11/12 Matěj PLACHÝ 10106036643 BMX KRUPKA
32 Boys 11/12 Jan ŠOUSTEK 10127875686 TJ BMX PARDUBICE
33 Boys 11/12 Matyáš VALTA 12312312222 SC BMX BENÁTKY
34 Boys 11/12 Ladislav PEJZL 89789789898 SC BMX BENÁTKY
1 Boys 13/14 Oliver MILTNER 10047425102 FALER BIKE TEAM
2 Boys 13/14 Jiří HALÁSEK 10047339317 BIKROSCLUB ŘEPY
3 Boys 13/14 Jan HERRMAN 10011734354 SC BMX BENÁTKY
4 Boys 13/14 Jaromír HONZÁK 10047304860 BIKROS TEAM VYŠKOV
5 Boys 13/14 Jiří SUCHÁNEK 10047413176 TJ FAVORIT BRNO
6 Boys 13/14 Denis ŽERAVA 10047280612 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
7 Boys 13/14 Michal KLÍMA 10047366801 TJ FAVORIT BRNO
8 Boys 13/14 Jakub ŠKUTINA 10047611119 BIKROSCLUB ŘEPY
9 Boys 13/14 Jakub HIMMEL 10091789363 FALER BIKE TEAM
10 Boys 13/14 Jan VOTOČEK 10047334869 SC BMX BENÁTKY
11 Boys 13/14 Václav NAJSER 10047350532 BIKE TEAM UNIČOV
12 Boys 13/14 Vojtěch ŠICHOR 10047426516 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
13 Boys 13/14 Alex RAUSCHGOLD 10104246688 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
14 Boys 13/14 Šimon FRANTA 10047304052 TUFÍR TEAM
15 Boys 13/14 Adam HERMANN 10047379329 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
16 Boys 13/14 Elen LAPKOVÁ 10104245577 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
17 Boys 13/14 Sebastián ŠÁCHA 10047419240 TUFÍR TEAM
18 Boys 13/14 Václav KUBR 10059942344 SC BMX BENÁTKY
19 Boys 13/14 Andrea HÁJKOVÁ 10046488141 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
20 Boys 13/14 Martin SPURNÝ 10054511455 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
21 Boys 13/14 Iveta WANTULOKOVÁ 10048083082 TJ BMX TŘINEC
22 Boys 13/14 Matěj JAROŠ 10047241913 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
23 Boys 13/14 Aneta ŠAMAROVÁ 10047290110 SK JANTAR OPAVA
24 Boys 13/14 Richard OROSZ 4 SLOVAKIA - ALL CLUBS
25 Boys 13/14 Jáchym PALÁSEK 10111183808 BMX & 4X TEAM BRNO
26 Boys 13/14 Tomáš KRAVÁČEK 10124894453 BMX & 4X TEAM BRNO
27 Boys 13/14 Max VESELÝ 10047442074 SC BMX BENÁTKY
28 Boys 13/14 Matěj MAAR 10005428142 TJ FAVORIT BRNO
29 Boys 13/14 Jakub KRATOCHVÍL 10047339721 BIKROSCLUB ŘEPY
30 Boys 13/14 Oliver PÁN 10047324260 TJ BMX TŘINEC
31 Boys 13/14 Šimon AKSAMIT 10125224253 BIKROSCLUB ŘEPY
32 Boys 13/14 Tomáš UTINEK 10047419341 TUFÍR TEAM
33 Boys 13/14 Viktor WEBER 10047397820 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
34 Boys 13/14 Vojtěch MIKO 10047282733 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
35 Boys 13/14 Ondřej MIKO 10046487535 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
36 Boys 13/14 Tomáš VALTA 32132132132 SC BMX BENÁTKY
1 Boys 15/16 Adam QUARDA 10048042363 AMK BMX STUDÉNKA
2 Boys 15/16 Martin HUF 10047751565 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
3 Boys 15/16 Vít STLOUKAL 10047225543 BIKE TEAM UNIČOV
4 Boys 15/16 Robin PETEREK 10047407520 SK JANTAR OPAVA
5 Boys 15/16 Marek NOVÁČEK 10047343660 BIKE TEAM UNIČOV
6 Boys 15/16 David MAREŠ 10091789969 FALER BIKE TEAM
7 Boys 15/16 Adam VARVAŽOVSKÝ 10047419846 SC BMX BENÁTKY
8 Boys 15/16 Matěj PSOTA 10047265555 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
9 Boys 15/16 Jakub SOKOL 10046368610 TJ BMX PARDUBICE
10 Boys 15/16 Václav VELETA 10048057420 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
11 Boys 15/16 Adam RAUSCHGOLD 10104246587 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
12 Boys 15/16 Ondřej POPELA 10048188772 BIKROSCLUB ŘEPY
13 Boys 15/16 Jan POŘÍZEK 10047335172 SC BMX BENÁTKY
14 Boys 15/16 Jan HECZKO 10112501792 TJ BMX TŘINEC
15 Boys 15/16 Vít GRUNTORÁD 10047221604 TJ BMX PARDUBICE
16 Boys 15/16 Štěpán BACHORÍK 10054300782 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
17 Boys 15/16 Šimon ONDRUŠ 6 SLOVAKIA - ALL CLUBS
18 Boys 15/16 Alexander MORAVEC 30 SLOVAKIA - ALL CLUBS
19 Boys 15/16 David MATĚJÍK 10048204031 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
20 Boys 15/16 Kristýna UTINKOVÁ 10047419442 TUFÍR TEAM
21 Boys 15/16 Tomáš CIENCIALA 10112501287 TJ BMX TŘINEC
22 Boys 15/16 Jiří WEINER 10109298772 BIKROSCLUB ŘEPY
23 Boys 15/16 Matej BENKO 20 SLOVAKIA - ALL CLUBS
24 Boys 15/16 Vít MÁDR 10046524315 BIKROSCLUB ŘEPY
25 Boys 15/16 Robin PETRUS 10047379733 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
26 Boys 15/16 Jim HEERINK 2 SC BMX BENÁTKY
27 Boys 15/16 Matyáš KUKLA 10047427324 SC BMX BENÁTKY
28 Boys 15/16 Lukáš HAVLÍČEK 10109299681 BIKROSCLUB ŘEPY
29 Boys 15/16 Sebastian PAŘÍZEK 10047221503 TJ BMX PARDUBICE
30 Boys 15/16 Zdeněk OTTA 10118111426 SC BMX BENÁTKY
31 Boys 15/16 Jan SUCHÝ 10105523149 TJ BMX PARDUBICE
32 Boys 15/16 Dominik KLOUČEK 10127874777 TJ BMX PARDUBICE
33 Boys 15/16 Andrej SMIDA 29 SLOVAKIA - ALL CLUBS
34 Boys 15/16 Tobiáš JANOVČÍK 33 SLOVAKIA - ALL CLUBS
35 Boys 15/16 Petra BEHENSKÁ 10048061763 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
36 Boys 15/16 Jakub GEROČ 8 SLOVAKIA - ALL CLUBS
1 Men 17+ Tomáš VESECKÝ 10046717608 SC BMX BENÁTKY
2 Men 17+ Tomáš MERTA 10005996503 TJ BMX PARDUBICE
3 Men 17+ Dušan HŮLKA 10046981225 TUFÍR TEAM
4 Men 17+ Filip ŽERAVA 10046623840 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
5 Men 17+ Kristian ONDRUŠ 7 SLOVAKIA - ALL CLUBS
1 Master 30+ Petr SOUBUSTA 10007845462 CK SLAVOJ TEREZÍN
2 Master 30+ Radomír HUF 10005038021 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
3 Master 30+ Miroslav ZÁMEČNÍK 10048065201 SK BMX KLATOVY
4 Master 30+ Zdeněk MERTA 10047557060 TJ BMX PARDUBICE
5 Master 30+ Michal NOVOTNÝ 10046497235 TJ FAVORIT BRNO
1 Junior/Elite Men Mikuláš NEVRKLA 10009904084 B4 TEAM
2 Junior/Elite Men Matěj LINHART 10047188965 BIKE TEAM UNIČOV
3 Junior/Elite Men Adam BÁBEK 10046348907 BIKE TEAM UNIČOV
4 Junior/Elite Men Vilém SOKOL 10046725082 TJ BMX PARDUBICE
5 Junior/Elite Men Lukáš VESECKÝ 10046497437 SC BMX BENÁTKY
6 Junior/Elite Men Oskar SCHILLING 10030393013 GERMANY - ALL CLUBS
7 Junior/Elite Men Jakub HÁJEK 10046362849 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
8 Junior/Elite Men Adam MORAVEC 10046711645 TJ BMX PARDUBICE
9 Junior/Elite Men Tomáš CHARVÁT 10060023984 FALER BIKE TEAM
10 Junior/Elite Men Jakub VESECKÝ 10093079463 SC BMX BENÁTKY
11 Junior/Elite Men Oliver OROSZ 5 SLOVAKIA - ALL CLUBS
12 Junior/Elite Men Vojtěch POLESNÝ 10046526638 BIKROSCLUB ŘEPY