Výsledky závodu: Velká cena Pardubického kraje

Místo Kategorie Jméno Příjmení UCI ID Klub
1 Boys 6 Vilém TROJEK 10115371174 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
2 Boys 6 Pavol GAŠPARÍK 10128339367 SLOVAKIA - ALL CLUBS
3 Boys 6 Radim PRŮCHA 10121352337 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Boys 6 Natálie KAŠPAROVÁ 10105742108 BIKROSCLUB ŘEPY
5 Boys 6 Lukáš HOMOLKA 10118660787 SC BMX BENÁTKY
6 Boys 6 Ema MAHDALOVÁ 10124317911 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
7 Boys 6 Jakub KŘEČEK 14514514545 SC BMX BENÁTKY
1 Boys 7/8 Jan OČENÁŠEK 10096232973 SC BMX BENÁTKY
2 Boys 7/8 Tomáš SOUČEK 10115694308 TJ BMX PARDUBICE
3 Boys 7/8 Florián HOŠEK 10104244971 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
4 Boys 7/8 Tadeáš VLK 10032659878 FALER BIKE TEAM
5 Boys 7/8 Vít UHER 10090699731 TJ BMX TŘINEC
6 Boys 7/8 Jiří LUSKA 10112046603 BIKROS TEAM VYŠKOV
7 Boys 7/8 Matyáš Karel KLAPETEK 10105424432 AMK BMX STUDÉNKA
8 Boys 7/8 Markus GRUND 10106520633 BIKROSCLUB ŘEPY
9 Boys 7/8 Albert KOHOUTEK 10106194065 SC BMX BENÁTKY
10 Boys 7/8 Jakub SLIMÁK 10109299176 BIKROSCLUB ŘEPY
11 Boys 7/8 Peter GAŠPARÍK 10107694232 SLOVAKIA - ALL CLUBS
12 Boys 7/8 Michaela PALÁSTHY 21 SLOVAKIA - ALL CLUBS
13 Boys 7/8 Marek NEHODA 10096233175 SC BMX BENÁTKY
14 Boys 7/8 Rubiana HOŠKOVÁ 10104246385 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
15 Boys 7/8 Michael FEISTNER 10116909030 BMX BÍLINA
16 Boys 7/8 Simon ANČINEC 10105741401 BIKROSCLUB ŘEPY
17 Boys 7/8 Mario VEBR 10105740589 BIKROSCLUB ŘEPY
18 Boys 7/8 David ZEMAN 1000 SLOVAKIA - ALL CLUBS
19 Boys 7/8 Alexander BULÍK 10108788716 SLOVAKIA - ALL CLUBS
20 Boys 7/8 Richard VAJS 31 SLOVAKIA - ALL CLUBS
21 Boys 7/8 Agáta KRÁTILOVÁ 10118095157 FALER BIKE TEAM
22 Boys 7/8 Kryštof HLŮŽE 10109299378 BIKROSCLUB ŘEPY
23 Boys 7/8 Dominik SEMENYŠÍN 10104250429 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
24 Boys 7/8 Matyáš SEDLÁK 10124889807 BMX & 4X TEAM BRNO
25 Boys 7/8 Maxim VACEK 10124890211 BMX & 4X TEAM BRNO
26 Boys 7/8 Nelly SKŘEJPKOVÁ 10105462727 TJ FAVORIT BRNO
27 Boys 7/8 Zoe HANÁKOVÁ 10114273256 SK JANTAR OPAVA
28 Boys 7/8 Lukáš GEBAUER 10119758507 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
29 Boys 7/8 Jan GEBAUER 10127703009 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
30 Boys 7/8 Antonín HRŮZA 10124891322 BMX & 4X TEAM BRNO
31 Boys 7/8 Tobiáš ČERVOŇÁK 10118104251 SC BMX BENÁTKY
1 Boys 9/10 Benjamin FOJTÍK 10092872430 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 9/10 Tomáš LOHSE 10005701459 BMX BÍLINA
3 Boys 9/10 Alex ANČINEC 10081967307 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Boys 9/10 Karol KUBÍK 10111187646 BIKROS KLUB JESENÍK
5 Boys 9/10 Petra DREISEITLOVÁ 10106267221 BMX DRACING TEAM
6 Boys 9/10 Ondřej PRŮCHA 10093510812 BIKROS TEAM VYŠKOV
7 Boys 9/10 Sára KALÁBOVÁ 10054540555 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
8 Boys 9/10 Jiří KABRIEL 10105462323 TJ FAVORIT BRNO
9 Boys 9/10 Petr NETÍK 10106156376 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
10 Boys 9/10 Vít REKL 10078218457 SC BMX BENÁTKY
11 Boys 9/10 Denis KREJČÍ 10091819473 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
12 Boys 9/10 Mason CARROLL 10091820079 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
13 Boys 9/10 Petr NOVÁK 10096678264 BIKROSCLUB ŘEPY
14 Boys 9/10 Anton MIŠTA 34 SLOVAKIA - ALL CLUBS
15 Boys 9/10 Natalia SMIDOVÁ 26 SLOVAKIA - ALL CLUBS
16 Boys 9/10 Dominika VYSOCKÁ 10105424533 AMK BMX STUDÉNKA
17 Boys 9/10 Barbora MAAROVÁ 10079633041 TJ FAVORIT BRNO
18 Boys 9/10 Jan ŠTROBLÍK 10106024923 BIKROS TEAM VYŠKOV
19 Boys 9/10 Miroslav DREISEITL 10093348942 BMX DRACING TEAM
20 Boys 9/10 Kryštof ŠIMSA 10055474381 BIKROSCLUB ŘEPY
21 Boys 9/10 Šimon PITTNER 35 SLOVAKIA - ALL CLUBS
22 Boys 9/10 Erik MARTINI 10091819069 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
23 Boys 9/10 Pavel GUTWIRTH 10106585503 FALER BIKE TEAM
24 Boys 9/10 Oto ZAJKR 10120435988 SC BMX BENÁTKY
25 Boys 9/10 Lukáš POLEDŇA 10091267179 BMX & 4X TEAM BRNO
26 Boys 9/10 Krištof POLÁK 777 SLOVAKIA - ALL CLUBS
27 Boys 9/10 Oliver KREJČÍ 10007055217 BIKROSCLUB ŘEPY
28 Boys 9/10 Michal ČERNÝ 10091859889 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
29 Boys 9/10 Marek KAŠPAR 10105740387 BIKROSCLUB ŘEPY
30 Boys 9/10 Daniel JANSÍK 10048425203 FALER BIKE TEAM
31 Boys 9/10 Adéla GEBAUEROVÁ 10119758709 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
32 Boys 9/10 Tadeáš VALENTA 10105523654 TJ BMX PARDUBICE
33 Boys 9/10 Tomáš HAVRLANT 10106193863 SC BMX BENÁTKY
34 Boys 9/10 Veronika VELECKÁ 10111184919 BMX & 4X TEAM BRNO
1 Cruiser nad 40 Peter PALÁSTHY 23 SLOVAKIA - ALL CLUBS
2 Cruiser nad 40 Ondřej SVOBODA 10084807383 SC BMX BENÁTKY
3 Cruiser nad 40 Petr DREISEITL 10093348538 BMX DRACING TEAM
4 Cruiser nad 40 Marek KAŠPAR 10106520734 BIKROSCLUB ŘEPY
5 Cruiser nad 40 Alexandr ROLLO 10113495741 BIKROSCLUB ŘEPY
6 Cruiser nad 40 Miroslav JELÍNEK 10046887760 BIKROSCLUB ŘEPY
7 Cruiser nad 40 Michal NOVOTNÝ 10046497235 TJ FAVORIT BRNO
1 Cruiser do 40 Daniel HAVELA 10010867014 SC BMX BENÁTKY
2 Cruiser do 40 Jakub SKŘEJPEK 10092873238 TJ FAVORIT BRNO
3 Cruiser do 40 Lubomír GEBAUER 10127702504 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
4 Cruiser do 40 Lukáš GEBAUER 10127704726 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
1 Boys 11/12 Dominik RÁLIŠ 10083491419 TJ BMX PARDUBICE
2 Boys 11/12 Jakub DLOUHÝ 10047377612 BIKROSCLUB ŘEPY
3 Boys 11/12 Vojtěch REKL 10078218861 SC BMX BENÁTKY
4 Boys 11/12 David ČERNÝ 10047359020 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
5 Boys 11/12 Matěj SOKOL 10047284147 TJ BMX PARDUBICE
6 Boys 11/12 Richard SVOBODA 10077055265 SC BMX BENÁTKY
7 Boys 11/12 Matyáš KRNÁČ 10092617200 BIKROSCLUB ŘEPY
8 Boys 11/12 Štěpán HAVELKA 10047411257 BIKROS TEAM VYŠKOV
9 Boys 11/12 Alan PĚTIOKÝ 10080008917 TJ BMX PARDUBICE
10 Boys 11/12 David LAPKA 10091819170 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
11 Boys 11/12 Adam VALENTA 10105523553 TJ BMX PARDUBICE
12 Boys 11/12 Ondřej SOUČEK 10115694914 TJ BMX PARDUBICE
13 Boys 11/12 Filip REPISKÝ 16 SLOVAKIA - ALL CLUBS
14 Boys 11/12 Veronika ŽÁČKOVÁ 10047387312 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
15 Boys 11/12 Narottam SUK 10077045060 SC BMX BENÁTKY
16 Boys 11/12 Ondřej HENDRYCH 10059943051 SC BMX BENÁTKY
17 Boys 11/12 Matúš ŠTRBÍK 77 SLOVAKIA - ALL CLUBS
18 Boys 11/12 Maxim BUREŠ 10118103847 SC BMX BENÁTKY
19 Boys 11/12 Matyáš BLASL 10054147404 TJ BMX PARDUBICE
20 Boys 11/12 Filip ECLER 10124896372 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
21 Boys 11/12 Lukáš NEHODA 10083167982 SC BMX BENÁTKY
22 Boys 11/12 Lucie HERMANNOVÁ 10091859687 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
23 Boys 11/12 Václav JURÁŇ 10116197694 AMK KEMP HRANICE
24 Boys 11/12 Josef PROCHÁZKA 10047330324 BIKROSCLUB ŘEPY
25 Boys 11/12 Adam DVOŘÁK 10083121203 BMX BÍLINA
26 Boys 11/12 Matěj PLACHÝ 10106036643 BMX KRUPKA
27 Boys 11/12 Adéla KOVAŘÍKOVÁ 10047426011 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
28 Boys 11/12 Ladislav PEJZL 89789789898 SC BMX BENÁTKY
29 Boys 11/12 Jan ŠOUSTEK 10127875686 TJ BMX PARDUBICE
1 Boys 13/14 Oliver MILTNER 10047425102 FALER BIKE TEAM
2 Boys 13/14 Jiří SUCHÁNEK 10047413176 TJ FAVORIT BRNO
3 Boys 13/14 Jiří HALÁSEK 10047339317 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Boys 13/14 Jaromír HONZÁK 10047304860 BIKROS TEAM VYŠKOV
5 Boys 13/14 Jan HERRMAN 10011734354 SC BMX BENÁTKY
6 Boys 13/14 Jakub ŠKUTINA 10047611119 BIKROSCLUB ŘEPY
7 Boys 13/14 Michal KLÍMA 10047366801 TJ FAVORIT BRNO
8 Boys 13/14 Jan VOTOČEK 10047334869 SC BMX BENÁTKY
9 Boys 13/14 Václav NAJSER 10047350532 BIKE TEAM UNIČOV
10 Boys 13/14 David TICHÝ 10047376804 BIKROSCLUB ŘEPY
11 Boys 13/14 Šimon FRANTA 10047304052 TUFÍR TEAM
12 Boys 13/14 Alex RAUSCHGOLD 10104246688 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
13 Boys 13/14 Jakub HIMMEL 10091789363 FALER BIKE TEAM
14 Boys 13/14 Jáchym PALÁSEK 10111183808 BMX & 4X TEAM BRNO
15 Boys 13/14 Václav KUBR 10059942344 SC BMX BENÁTKY
16 Boys 13/14 Adam HERMANN 10047379329 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
17 Boys 13/14 Jakub KRATOCHVÍL 10047339721 BIKROSCLUB ŘEPY
18 Boys 13/14 Martin SPURNÝ 10054511455 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
19 Boys 13/14 Elen LAPKOVÁ 10104245577 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
20 Boys 13/14 Sebastián ŠÁCHA 10047419240 TUFÍR TEAM
21 Boys 13/14 Andrea HÁJKOVÁ 10046488141 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
22 Boys 13/14 Richard OROSZ 4 SLOVAKIA - ALL CLUBS
23 Boys 13/14 Dominik FLAISIG 10047386908 BMX & 4X TEAM BRNO
24 Boys 13/14 Tomáš KRAVÁČEK 10124894453 BMX & 4X TEAM BRNO
25 Boys 13/14 Viktor WEBER 10047397820 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
26 Boys 13/14 Ondřej MIKO 10046487535 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
27 Boys 13/14 Aneta ŠAMAROVÁ 10047290110 SK JANTAR OPAVA
28 Boys 13/14 Matěj MAAR 10005428142 TJ FAVORIT BRNO
29 Boys 13/14 Tomáš SEDLÁČEK 10047306678 BIKROSCLUB ŘEPY
30 Boys 13/14 Vojtěch MIKO 10047282733 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
1 Boys 15/16 Vít GRUNTORÁD 10047221604 TJ BMX PARDUBICE
2 Boys 15/16 Matěj PSOTA 10047265555 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
3 Boys 15/16 Jakub SOKOL 10046368610 TJ BMX PARDUBICE
4 Boys 15/16 David MAREŠ 10091789969 FALER BIKE TEAM
5 Boys 15/16 Adam VARVAŽOVSKÝ 10047419846 SC BMX BENÁTKY
6 Boys 15/16 Alexander MORAVEC 30 SLOVAKIA - ALL CLUBS
7 Boys 15/16 Ondřej POPELA 10048188772 BIKROSCLUB ŘEPY
8 Boys 15/16 Adam RAUSCHGOLD 10104246587 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
9 Boys 15/16 Šimon ONDRUŠ 6 SLOVAKIA - ALL CLUBS
10 Boys 15/16 Jiří WEINER 10109298772 BIKROSCLUB ŘEPY
11 Boys 15/16 Andrej SMIDA 29 SLOVAKIA - ALL CLUBS
12 Boys 15/16 Matyáš KUKLA 10047427324 SC BMX BENÁTKY
13 Boys 15/16 Kristýna UTINKOVÁ 10047419442 TUFÍR TEAM
14 Boys 15/16 Jakub GEROČ 8 SLOVAKIA - ALL CLUBS
15 Boys 15/16 Matej BENKO 20 SLOVAKIA - ALL CLUBS
16 Boys 15/16 Jim HEERINK 2 SC BMX BENÁTKY
17 Boys 15/16 Dominik KLOUČEK 10127874777 TJ BMX PARDUBICE
18 Boys 15/16 Tobiáš JANOVČÍK 33 SLOVAKIA - ALL CLUBS
19 Boys 15/16 Petra BEHENSKÁ 10048061763 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
1 Men 17+ Tomáš VESECKÝ 10046717608 SC BMX BENÁTKY
2 Men 17+ Tomáš MERTA 10005996503 TJ BMX PARDUBICE
3 Men 17+ Adam PECHAČ 10046526436 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Men 17+ Kristian ONDRUŠ 7 SLOVAKIA - ALL CLUBS
1 Master 30+ Zdeněk MERTA 10047557060 TJ BMX PARDUBICE
2 Master 30+ Marek KAŠPAR 10106520734 BIKROSCLUB ŘEPY
1 Junior/Elite Men Jakub VESECKÝ 10093079463 SC BMX BENÁTKY
2 Junior/Elite Men Adam BÁBEK 10046348907 BIKE TEAM UNIČOV
3 Junior/Elite Men Lukáš VESECKÝ 10046497437 SC BMX BENÁTKY
4 Junior/Elite Men Vilém SOKOL 10046725082 TJ BMX PARDUBICE
5 Junior/Elite Men Vojtěch POLESNÝ 10046526638 BIKROSCLUB ŘEPY
6 Junior/Elite Men Jakub HÁJEK 10046362849 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
7 Junior/Elite Men Tomáš CHARVÁT 10060023984 FALER BIKE TEAM