Výsledky závodu: 4. závod Moravské ligy

Místo Kategorie Jméno Příjmení UCI ID Klub
1 Boys 6 Denisa TOMÁNKOVÁ 10115127260 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 6 Vilém TROJEK 10115371174 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
3 Boys 6 Oliver NEŠICKÝ 10120112454 TJ BMX PARDUBICE
4 Boys 6 Tomáš PODIVINSKÝ 10128338054 SLOVAKIA - ALL CLUBS
5 Boys 6 Daniel SLABYHOUD 10127594891 LAGUNA CYCLES TEAM
6 Boys 6 Magdaléna HORÁKOVÁ 10115372487 AMK KEMP HRANICE
7 Boys 6 Natálie KAŠPAROVÁ 10105742108 BIKROSCLUB ŘEPY
8 Boys 6 Apolena BURIÁNKOVÁ 10124899406 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
9 Boys 6 Ján PUTZ 10115424930 SLOVAKIA - ALL CLUBS
10 Boys 6 Arthur BOBÁK 10127351078 SLOVAKIA - ALL CLUBS
11 Boys 6 Zara ORAVCOVÁ 10127350472 SLOVAKIA - ALL CLUBS
12 Boys 6 Max KAMENSKÝ 10127350270 SLOVAKIA - ALL CLUBS
13 Boys 6 Ema MAHDALOVÁ 10124317911 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
14 Boys 6 Patrik SCHWARZ 10127349967 SLOVAKIA - ALL CLUBS
15 Boys 6 Jakub HLAVÁČ 10116809404 BIKE TEAM UNIČOV
1 Boys 7 Max ROŠKOT 10106521037 BIKROSCLUB ŘEPY
2 Boys 7 Nándor Patrik LUKÁCS 10106098782 HUNGARY - ALL CLUBS
3 Boys 7 Richard KRÁL 10115691880 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
4 Boys 7 Michaela PALÁSTHY 10092527573 SLOVAKIA - ALL CLUBS
5 Boys 7 Roman LAMPERT 10126561641 AMK BMX STUDÉNKA
6 Boys 7 Viktor KOLLÁR 10107695141 SLOVAKIA - ALL CLUBS
7 Boys 7 Maxim VACEK 10124890211 BMX & 4X TEAM BRNO
8 Boys 7 Matyáš SEDLÁK 10124889807 BMX & 4X TEAM BRNO
9 Boys 7 Jakub ŠTĚPÁNÍK 10119465079 TUFÍR TEAM
10 Boys 7 Juraj DOZSA 10115103820 SLOVAKIA - ALL CLUBS
11 Boys 7 Josef ŠVORČÍK 10118742835 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
12 Boys 7 Sebastien ŠANTAVÝ 10111185929 BMX & 4X TEAM BRNO
13 Boys 7 Sebastián Nikolas NETT 10127593477 TJ FAVORIT BRNO
14 Boys 7 Jakub NEMČOVIČ 10127350169 SLOVAKIA - ALL CLUBS
15 Boys 7 Jakub SMRČEK 10115126755 TJ FAVORIT BRNO
16 Boys 7 Petr MACHEK 10112501994 TJ BMX TŘINEC
17 Boys 7 Jakub ŠÁŠEK 10125483224 BIKROS TEAM VYŠKOV
18 Boys 7 Zoe HANÁKOVÁ 10114273256 SK JANTAR OPAVA
19 Boys 7 Štěpán HLAVÁČ 10112025482 BIKE TEAM UNIČOV
1 Boys 8 Jiří LUSKA 10112046603 BIKROS TEAM VYŠKOV
2 Boys 8 Vít UHER 10090699731 TJ BMX TŘINEC
3 Boys 8 Robin PROCHÁZKA 10105469801 BIKE TEAM UNIČOV
4 Boys 8 Tomáš SOUČEK 10115694308 TJ BMX PARDUBICE
5 Boys 8 Markus GRUND 10106520633 BIKROSCLUB ŘEPY
6 Boys 8 Mikuláš LINHART 10035223411 BIKE TEAM UNIČOV
7 Boys 8 Matyáš Karel KLAPETEK 10105424432 AMK BMX STUDÉNKA
8 Boys 8 Martin KOMENDA 10106627131 B4 TEAM
9 Boys 8 Denis BEDNÁRIK 10115423213 SLOVAKIA - ALL CLUBS
10 Boys 8 Oliver SMOLÍK 10101061250 BMX & 4X TEAM BRNO
11 Boys 8 Dárius BREYER 10115423516 SLOVAKIA - ALL CLUBS
12 Boys 8 Štěpán STARÝ 10107482549 TJ BMX TŘINEC
13 Boys 8 Juraj CHMELIK 10106724939 SLOVAKIA - ALL CLUBS
14 Boys 8 Michaela NOVÁČKOVÁ 10105469595 BIKE TEAM UNIČOV
15 Boys 8 Vítek MIKUŠÁK 10120150749 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
16 Boys 8 Nelly SKŘEJKOVÁ 10105462727 TJ FAVORIT BRNO
17 Boys 8 Alex MOLNÁR 10106273786 BMX DRACING TEAM
18 Boys 8 Tobiáš SMRŽ 10115127159 TJ FAVORIT BRNO
19 Boys 8 Šimon ŘEHULKA 10108090922 SK JANTAR OPAVA
20 Boys 8 Matej KONIAR 10126864361 SLOVAKIA - ALL CLUBS
21 Boys 8 Wiliam ŽDÁNSKY 10107148406 SLOVAKIA - ALL CLUBS
22 Boys 8 Michal ŠUŠLA 10119974129 SLOVAKIA - ALL CLUBS
23 Boys 8 Jan GEBAUER 10127703009 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
24 Boys 8 Lukáš GEBAUER 10119758507 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
25 Boys 8 Filip PEKR 10105469700 BIKE TEAM UNIČOV
1 Boys 9 Denis KREJČÍ 10091819473 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
2 Boys 9 Štěpán JANEČEK 10078829759 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
3 Boys 9 Barbora MAAROVÁ 10079633041 TJ FAVORIT BRNO
4 Boys 9 Sam ROŠKOT 10106521138 BIKROSCLUB ŘEPY
5 Boys 9 Miroslav DREISEITL 10093348942 BMX DRACING TEAM
6 Boys 9 Karel TROJEK 10081086425 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
7 Boys 9 Nikolas CAHA 10092872632 TJ FAVORIT BRNO
8 Boys 9 Vojtěch KOKOŠEK 10079015069 SK JANTAR OPAVA
9 Boys 9 Michal KAČIC 10119924922 SLOVAKIA - ALL CLUBS
10 Boys 9 Jan ŠTROBLÍK 10106024923 BIKROS TEAM VYŠKOV
11 Boys 9 Šimon PITTNER 10092527775 SLOVAKIA - ALL CLUBS
12 Boys 9 Jiří KELAR 10106267524 BMX DRACING TEAM
13 Boys 9 Dominika VYSOCKÁ 10105424533 AMK BMX STUDÉNKA
14 Boys 9 Thomas BILATO 10093994802 SK JANTAR OPAVA
15 Boys 9 Matyáš VENCOVSKÝ 10104975707 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
16 Boys 9 Ondřej HORÁK 10093337424 AMK KEMP HRANICE
17 Boys 9 Matyáš HALUZA 10092872834 TJ FAVORIT BRNO
18 Boys 9 Tadeáš BAJGAR 10124898291 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
19 Boys 9 Marek KAŠPAR 10105740387 BIKROSCLUB ŘEPY
20 Boys 9 Jiří SLANINA 10124890615 BMX & 4X TEAM BRNO
21 Boys 9 Alex LORENC 10115125947 TJ FAVORIT BRNO
22 Boys 9 Terézia POHANKOVÁ 10115424728 SLOVAKIA - ALL CLUBS
23 Boys 9 Sebastian ČILLÍK 10077885324 SLOVAKIA - ALL CLUBS
24 Boys 9 Veronika VELECKÁ 10111184919 BMX & 4X TEAM BRNO
25 Boys 9 Oliver ZUSKAR 10117827601 TJ BMX TŘINEC
26 Boys 9 Nicola KOTLÁR 10126864462 SLOVAKIA - ALL CLUBS
27 Boys 9 Michal DUNAJ 10128341892 SLOVAKIA - ALL CLUBS
28 Boys 9 Lukáš POLEDŇA 10091267179 BMX & 4X TEAM BRNO
1 Boys 10 Saba NASZADOS 10023632012 HUNGARY - ALL CLUBS
2 Boys 10 Filip KATERINEC 10080130670 SLOVAKIA - ALL CLUBS
3 Boys 10 Jiří KABRIEL 10105462323 TJ FAVORIT BRNO
4 Boys 10 Petr NETÍK 10106156376 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
5 Boys 10 Vojtěch PODHORA 10082976612 B4 TEAM
6 Boys 10 Daniel VEJCHODA 10081086728 B4 TEAM
7 Boys 10 Anton MIŠTA 10080130872 SLOVAKIA - ALL CLUBS
8 Boys 10 Filip BARTOŠÁK 10093337222 AMK BMX STUDÉNKA
9 Boys 10 Tereza KUBALOVÁ 10084566402 TUFÍR TEAM
10 Boys 10 Maxmilián LINHART 10079358209 BIKE TEAM UNIČOV
11 Boys 10 Matyáš KRČMÁŘ 10047419543 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
12 Boys 10 Boris NEČAS 10115126149 TJ FAVORIT BRNO
13 Boys 10 Petra DREISEITLOVÁ 10106267221 BMX DRACING TEAM
14 Boys 10 Max MOLNÁR 10093348437 BMX DRACING TEAM
15 Boys 10 Šimon STARÝ 10069087525 TJ BMX TŘINEC
16 Boys 10 Karol KUBÍK 10111187646 BIKROS KLUB JESENÍK
17 Boys 10 Adéla GEBAUEROVÁ 10119758709 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
18 Boys 10 Adam DRÁBEK 10093348740 BMX DRACING TEAM
19 Boys 10 Jiří ŠUSTR 10124896170 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
20 Boys 10 Juraj KRŠKA 10116942675 SLOVAKIA - ALL CLUBS
21 Boys 10 Martin ŠUŠLA 10116943685 SLOVAKIA - ALL CLUBS
22 Boys 10 Filip SCHWARZ 10107695343 SLOVAKIA - ALL CLUBS
23 Boys 10 Ondřej VOGL 10104251035 LAGUNA CYCLES TEAM
24 Boys 10 Filip ZEMÁNEK 10093354501 TJ FAVORIT BRNO
25 Boys 10 Jakub JÍRA 10046376791 SK JANTAR OPAVA
26 Boys 10 Adam HUSÁK 10127556600 AMK KEMP HRANICE
27 Boys 10 Daniel TESAŘ 10071305084 SK JANTAR OPAVA
28 Boys 10 Matyáš MALAŤAK 10127591659 TJ FAVORIT BRNO
29 Boys 10 Dorota KAČICOVÁ 10119924619 SLOVAKIA - ALL CLUBS
1 Cruiser Jakub SKŘEJPEK 10092873238 TJ FAVORIT BRNO
2 Cruiser Filip ČILLÍK 10003550584 SLOVAKIA - ALL CLUBS
3 Cruiser Matěj BUKVA 10048206051 TUFÍR TEAM
4 Cruiser Pavel CAHA 10046786619 TJ FAVORIT BRNO
5 Cruiser Radek MILNÍČEK 10005103796 AMK BMX STUDÉNKA
6 Cruiser Petr DREISEITL 10093348538 BMX DRACING TEAM
7 Cruiser Petr ČERVENKA 10106712815 BMX OSTRAVA
8 Cruiser Pavel SMRČEK 10079632839 TJ FAVORIT BRNO
9 Cruiser Michal KOKOŠEK 10105769184 SK JANTAR OPAVA
10 Cruiser Fedor FURDA 10117285613 SLOVAKIA - ALL CLUBS
11 Cruiser Lukáš GEBAUER 10127704726 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
12 Cruiser Martin ZEMÁNEK 10105462424 TJ FAVORIT BRNO
13 Cruiser Petr ŠVORČÍK 10127706039 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
14 Cruiser Michal KOMÁREK 10126472725 AMK BMX STUDÉNKA
15 Cruiser Miloš MOLNÁR 10093348336 BMX DRACING TEAM
16 Cruiser Miroslav ŠOBORA 10125310846 BMX DRACING TEAM
17 Cruiser Lenka MASAŘÍKOVÁ 10126882852 TUFÍR TEAM
1 Boys 11/12 Ondřej LUX 10004856044 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 11/12 Jan STRÝČEK 10055758210 TUFÍR TEAM
3 Boys 11/12 David LAPKA 10091819170 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
4 Boys 11/12 Karel KONRÁD 10093454733 B4 TEAM
5 Boys 11/12 Adam JINDRÁK 10112026290 BIKE TEAM UNIČOV
6 Boys 11/12 Lukáš MAREČEK 10047438337 TUFÍR TEAM
7 Boys 11/12 Vojtěch KUČERA 10096103944 LAGUNA CYCLES TEAM
8 Boys 11/12 Ondřej SOUČEK 10115694914 TJ BMX PARDUBICE
9 Boys 11/12 Filip ECLER 10124896372 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
10 Boys 11/12 Gelért LENGYEL 10094406646 HUNGARY - ALL CLUBS
11 Boys 11/12 Veronika ŽÁČKOVÁ 10047387312 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
12 Boys 11/12 Vladimír NOVÁK 10106561554 SLOVAKIA - ALL CLUBS
13 Boys 11/12 Matouš FIALA 10047272225 BIKE TEAM UNIČOV
14 Boys 11/12 Matúš ŠTRBÍK 10095040277 SLOVAKIA - ALL CLUBS
15 Boys 11/12 Václav JURÁŇ 10116197694 AMK KEMP HRANICE
16 Boys 11/12 Tobiáš CAHA 10061871129 TJ FAVORIT BRNO
17 Boys 11/12 Adéla KOVAŘÍKOVÁ 10047426011 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
18 Boys 11/12 Jonatán RUDOLF 10060397335 SLOVAKIA - ALL CLUBS
19 Boys 11/12 Marek ŽVÁČEK 10003326979 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
20 Boys 11/12 Tobiáš SVÁTEK 10047419644 SC BMX BENÁTKY
21 Boys 11/12 Simon LUKÁČ 10060397133 SLOVAKIA - ALL CLUBS
22 Boys 11/12 Jakub ŽDÁNSKY 10107148507 SLOVAKIA - ALL CLUBS
23 Boys 11/12 Tobias TRUNDA 10059737331 AMK KEMP HRANICE
24 Boys 11/12 Filip FURDA 10106853362 SLOVAKIA - ALL CLUBS
25 Boys 11/12 Adéla POLEDŇOVÁ 10091267280 BMX & 4X TEAM BRNO
26 Boys 11/12 Martin CHUDÁČEK 10119946645 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
27 Boys 11/12 Anna ANDRYSÍKOVÁ 10115120388 TJ FAVORIT BRNO
28 Boys 11/12 Alexandr BOTOS 10127453940 SK JANTAR OPAVA
1 Boys 13/14 Jaromír HONZÁK 10047304860 BIKROS TEAM VYŠKOV
2 Boys 13/14 Denis ŽERAVA 10047280612 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
3 Boys 13/14 Vojtěch ŠICHOR 10047426516 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
4 Boys 13/14 Jiří SUCHÁNEK 10047413176 TJ FAVORIT BRNO
5 Boys 13/14 Elen LAPKOVÁ 10104245577 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
6 Boys 13/14 Šimon SVÁTEK 10047286571 SC BMX BENÁTKY
7 Boys 13/14 Michal KLÍMA 10047366801 TJ FAVORIT BRNO
8 Boys 13/14 Sebastián ŠÁCHA 10047419240 TUFÍR TEAM
9 Boys 13/14 Matěj PROCHÁZKA 10058328003 TUFÍR TEAM
10 Boys 13/14 Matěj ŽVÁČEK 10047435408 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
11 Boys 13/14 Adrian PASTUCHA 10046059523 SLOVAKIA - ALL CLUBS
12 Boys 13/14 Alex RAUSCHGOLD 10104246688 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
13 Boys 13/14 Iveta WANTULOKOVÁ 10048083082 TJ BMX TŘINEC
14 Boys 13/14 Šimon FRANTA 10047304052 TUFÍR TEAM
15 Boys 13/14 Štěpán VLK 10047331435 TUFÍR TEAM
16 Boys 13/14 Tadeáš TAKÁCS 10047336889 BIKROS TEAM VYŠKOV
17 Boys 13/14 Martin MARKO 10046059422 SLOVAKIA - ALL CLUBS
18 Boys 13/14 Aneta ŠAMAROVÁ 10047290110 SK JANTAR OPAVA
19 Boys 13/14 Dominik DAŤKO 10092447650 TUFÍR TEAM
20 Boys 13/14 Andrea HÁJKOVÁ 10046488141 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
21 Boys 13/14 Patrick TYLEČEK 10126560530 AMK BMX STUDÉNKA
22 Boys 13/14 Tadeáš JÉGL 10078253924 BIKE TEAM UNIČOV
23 Boys 13/14 Richard OROSZ 10046047496 SLOVAKIA - ALL CLUBS
24 Boys 13/14 Alex GYÖRGY 10107180940 HUNGARY - ALL CLUBS
25 Boys 13/14 Matěj MAAR 10093030660 TJ FAVORIT BRNO
26 Boys 13/14 Tomáš KRAVÁČEK 10124894453 BMX & 4X TEAM BRNO
27 Boys 13/14 Matěj ŠROM 10129969169 LAGUNA CYCLES TEAM
28 Boys 13/14 Šimon GROHAR 10129252985 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
29 Boys 13/14 Oliver PÁN 10047324260 TJ BMX TŘINEC
1 Boys 15/16 Jakub KLEMENT 10046326776 SK JANTAR OPAVA
2 Boys 15/16 Adam QUARDA 10048042363 AMK BMX STUDÉNKA
3 Boys 15/16 Vít STLOUKAL 10047225543 BIKE TEAM UNIČOV
4 Boys 15/16 Marek NOVÁČEK 10047343660 BIKE TEAM UNIČOV
5 Boys 15/16 Martin HUF 10047751565 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
6 Boys 15/16 Alexander MORAVEC 10080131074 SLOVAKIA - ALL CLUBS
7 Boys 15/16 David BALÁK 10047426415 TJ FAVORIT BRNO
8 Boys 15/16 Tomáš BUDZEL 10047352350 AMK BMX STUDÉNKA
9 Boys 15/16 Kristýna UTINKOVÁ 10047419442 TUFÍR TEAM
10 Boys 15/16 Štěpán BACHORÍK 10054300782 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
11 Boys 15/16 Michal POKORNÝ 10047331334 TUFÍR TEAM
12 Boys 15/16 Jakub GEROČ 10058356493 SLOVAKIA - ALL CLUBS
13 Boys 15/16 David MATĚJÍK 10048204031 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
14 Boys 15/16 Katarína KAČICOVÁ 10119925124 SLOVAKIA - ALL CLUBS
1 Men 17+ Vilém SOKOL 10046725082 TJ BMX PARDUBICE
2 Men 17+ Filip ŽERAVA 10046623840 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
3 Men 17+ Matěj ŠOUPAL 10047408530 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
4 Men 17+ Oliver OROSZ 10046033251 SLOVAKIA - ALL CLUBS
5 Men 17+ Matouš POKORNÝ 10047323048 BIKROS TEAM VYŠKOV
6 Men 17+ Ota HAVRÁNEK 10047387009 BMX & 4X TEAM BRNO