Výsledky závodu: 7. závod Moravské ligy

Místo Kategorie Jméno Příjmení UCI ID Klub
1 Boys 6 Denisa TOMÁNKOVÁ 10115127260 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 6 Oliver NEŠICKÝ 10120112454 TJ BMX PARDUBICE
3 Boys 6 Vilém TROJEK 10115371174 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
4 Boys 6 Pavol GAŠPARÍK 10128339367 SLOVAKIA - ALL CLUBS
5 Boys 6 Natálie KAŠPAROVÁ 10105742108 BIKROSCLUB ŘEPY
6 Boys 6 Daniel SLABYHOUD 10127594891 LAGUNA CYCLES TEAM
7 Boys 6 Štěpán PISKOŘ 10126483738 SK JANTAR OPAVA
8 Boys 6 Šimon KOHOUTEK 10120112353 TJ BMX PARDUBICE
9 Boys 6 Silvia KOMARA 10116635915 SLOVAKIA - ALL CLUBS
10 Boys 6 Matěj KUKLA 10114273559 SK JANTAR OPAVA
11 Boys 6 Ema MAHDALOVÁ 10124317911 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
12 Boys 6 Alicja KUSINSKA 0 POLAND - ALL CLUBS
13 Boys 6 Antonín PŘÍKASKÝ 10125999647 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
1 Boys 7 Max ROŠKOT 10106521037 BIKROSCLUB ŘEPY
2 Boys 7 Nándor Patrik LUKÁCS 10106098782 HUNGARY - ALL CLUBS
3 Boys 7 Albert KOHOUTEK 10106194065 SC BMX BENÁTKY
4 Boys 7 Filip BEDNAŘÍK 10117150419 TJ BMX TŘINEC
5 Boys 7 David ZEMAN 10115425435 SLOVAKIA - ALL CLUBS
6 Boys 7 Nikolas KREJČÍ 10116808592 TJ FAVORIT BRNO
7 Boys 7 Michaela PALÁSTHY 10092527573 SLOVAKIA - ALL CLUBS
8 Boys 7 Sebastien ŠANTAVÝ 10111185929 BMX & 4X TEAM BRNO
9 Boys 7 Josef ŠVORČÍK 10118742835 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
10 Boys 7 Matyáš SEDLÁK 10124889807 BMX & 4X TEAM BRNO
11 Boys 7 Gabriel PÁN 10112502196 TJ BMX TŘINEC
12 Boys 7 Roman LAMPERT 10126561641 AMK BMX STUDÉNKA
13 Boys 7 Jakub ŠÁŠEK 10125483224 BIKROS TEAM VYŠKOV
14 Boys 7 Daniel HORANSKÝ 10115104325 SLOVAKIA - ALL CLUBS
15 Boys 7 Juraj DOZSA 10115103820 SLOVAKIA - ALL CLUBS
16 Boys 7 Petr MACHEK 10112501994 TJ BMX TŘINEC
17 Boys 7 Filip SEKANINA 10115126452 TJ FAVORIT BRNO
18 Boys 7 Tomáš Orry TRÉGER 10124889908 BMX & 4X TEAM BRNO
19 Boys 7 Zoe HANÁKOVÁ 10114273256 SK JANTAR OPAVA
20 Boys 7 Alfréd RAJCI 10128339569 SLOVAKIA - ALL CLUBS
21 Boys 7 Matej MORAVSKÝ 10115424526 SLOVAKIA - ALL CLUBS
22 Boys 7 Sebastián Nikolas NETT 10127593477 TJ FAVORIT BRNO
1 Boys 8 Jan OČENÁŠEK 10096232973 SC BMX BENÁTKY
2 Boys 8 Jiří LUSKA 10112046603 BIKROS TEAM VYŠKOV
3 Boys 8 Tomáš SOUČEK 10115694308 TJ BMX PARDUBICE
4 Boys 8 Tadeáš VLK 10118097076 FALER BIKE TEAM
5 Boys 8 Markéta FICOVÁ 10124897988 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
6 Boys 8 Vít UHER 10090699731 TJ BMX TŘINEC
7 Boys 8 Matyáš Karel KLAPETEK 10105424432 AMK BMX STUDÉNKA
8 Boys 8 Robin PROCHÁZKA 10105469801 BIKE TEAM UNIČOV
9 Boys 8 Martin KOMENDA 10106627131 B4 TEAM
10 Boys 8 Denis BEDNÁRIK 10115423213 SLOVAKIA - ALL CLUBS
11 Boys 8 Štěpán SURÝ 10105469902 BIKE TEAM UNIČOV
12 Boys 8 Dárius BREYER 10115423516 SLOVAKIA - ALL CLUBS
13 Boys 8 Oliver SMOLÍK 10101061250 BMX & 4X TEAM BRNO
14 Boys 8 Vítek MIKUŠÁK 10120150749 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
15 Boys 8 Eliáš WALICA 10101919500 TJ BMX TŘINEC
16 Boys 8 Markus GRUND 10106520633 BIKROSCLUB ŘEPY
17 Boys 8 Michaela NOVÁČKOVÁ 10105469595 BIKE TEAM UNIČOV
18 Boys 8 Štěpán STARÝ 10107482549 TJ BMX TŘINEC
19 Boys 8 Peter GAŠPARÍK 10107694232 SLOVAKIA - ALL CLUBS
20 Boys 8 Richard VAJS 10092528583 SLOVAKIA - ALL CLUBS
21 Boys 8 Eliška FRÖMLOVÁ 10127594992 LAGUNA CYCLES TEAM
22 Boys 8 Nelly SKŘEJKOVÁ 10105462727 TJ FAVORIT BRNO
23 Boys 8 Filip PEKR 10105469700 BIKE TEAM UNIČOV
24 Boys 8 Šimon ŘEHULKA 10108090922 SK JANTAR OPAVA
25 Boys 8 Tobiáš SMRŽ 10115127159 TJ FAVORIT BRNO
26 Boys 8 Jan GEBAUER 10127703009 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
27 Boys 8 Marek STRIŽ 10128338862 SLOVAKIA - ALL CLUBS
28 Boys 8 Oliver KLAPSIA 10107482448 TJ BMX TŘINEC
29 Boys 8 Lukáš GEBAUER 10119758507 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
1 Boys 9 Denis KREJČÍ 10091819473 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
2 Boys 9 Vít REKL 10078218457 SC BMX BENÁTKY
3 Boys 9 Sára KALÁBOVÁ 10054540555 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
4 Boys 9 Miroslav DREISEITL 10093348942 BMX DRACING TEAM
5 Boys 9 Barbora MAAROVÁ 10079633041 TJ FAVORIT BRNO
6 Boys 9 Vojtěch KOKOŠEK 10079015069 SK JANTAR OPAVA
7 Boys 9 Dominika VYSOCKÁ 10105424533 AMK BMX STUDÉNKA
8 Boys 9 Jan ŠTROBLÍK 10106024923 BIKROS TEAM VYŠKOV
9 Boys 9 Sam ROŠKOT 10106521138 BIKROSCLUB ŘEPY
10 Boys 9 Ondřej HORÁK 10093337424 AMK KEMP HRANICE
11 Boys 9 Jiří KELAR 10106267524 BMX DRACING TEAM
12 Boys 9 Artur KOHOUTEK 10091812605 SC BMX BENÁTKY
13 Boys 9 Šimon PITTNER 10092527775 SLOVAKIA - ALL CLUBS
14 Boys 9 Thomas BILATO 10093994802 SK JANTAR OPAVA
15 Boys 9 Nikolas CAHA 10092872632 TJ FAVORIT BRNO
16 Boys 9 Matyáš VENCOVSKÝ 10104975707 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
17 Boys 9 Karel TROJEK 10081086425 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
18 Boys 9 Matěj BOHÁČ 10090699529 TJ BMX TŘINEC
19 Boys 9 Tadeáš BAJGAR 10124898291 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
20 Boys 9 Jiří SLANINA 10124890615 BMX & 4X TEAM BRNO
21 Boys 9 Nicolas MERNA 10091266977 BMX & 4X TEAM BRNO
22 Boys 9 Adam KUKLA 10114273458 SK JANTAR OPAVA
23 Boys 9 Lukáš POLEDŇA 10091267179 BMX & 4X TEAM BRNO
24 Boys 9 Roman LYSEK 10119406172 BIKROS KLUB JESENÍK
25 Boys 9 Marek KAŠPAR 10105740387 BIKROSCLUB ŘEPY
26 Boys 9 David MOROZ 10128338963 SLOVAKIA - ALL CLUBS
27 Boys 9 Michal DUNAJ 10128341892 SLOVAKIA - ALL CLUBS
28 Boys 9 Veronika VELECKÁ 10111184919 BMX & 4X TEAM BRNO
1 Boys 10 Benjamin FOJTÍK 10092872430 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 10 Daniel FRYDRYCH 10080975378 BIKROS TEAM VYŠKOV
3 Boys 10 Saba NASZADOS 10023632012 HUNGARY - ALL CLUBS
4 Boys 10 Filip KATERINEC 10080130670 SLOVAKIA - ALL CLUBS
5 Boys 10 Petr NETÍK 10106156376 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
6 Boys 10 Filip BARTOŠÁK 10093337222 AMK BMX STUDÉNKA
7 Boys 10 Vojtěch PODHORA 10082976612 B4 TEAM
8 Boys 10 Čeněk VALEŠ 10059940627 SC BMX BENÁTKY
9 Boys 10 Alexander DOMSKÝ 10119753554 BIKROS TEAM VYŠKOV
10 Boys 10 Jiří KABRIEL 10105462323 TJ FAVORIT BRNO
11 Boys 10 Šimon STARÝ 10069087525 TJ BMX TŘINEC
12 Boys 10 Boris NEČAS 10115126149 TJ FAVORIT BRNO
13 Boys 10 Petra DREISEITLOVÁ 10106267221 BMX DRACING TEAM
14 Boys 10 Daniel VEJCHODA 10081086728 B4 TEAM
15 Boys 10 Lukáš STUDNÍK 10119865005 BIKROS KLUB JESENÍK
16 Boys 10 Štěpán SMRŽ 10092873743 TJ FAVORIT BRNO
17 Boys 10 Karol KUBÍK 10111187646 BIKROS KLUB JESENÍK
18 Boys 10 Matyáš KRČMÁŘ 10047419543 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
19 Boys 10 Adéla GEBAUEROVÁ 10119758709 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
20 Boys 10 Erik MARTINI 10091819069 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
21 Boys 10 Maxmilián Alexander NETT 10127593376 TJ FAVORIT BRNO
22 Boys 10 Štěpán JANČAR 10114817365 BMX OSTRAVA
23 Boys 10 Matěj TOBOLA 10093337525 AMK BMX STUDÉNKA
24 Boys 10 Adam HUSÁK 10127556600 AMK KEMP HRANICE
25 Boys 10 Matyáš MALAŤAK 10127591659 TJ FAVORIT BRNO
26 Boys 10 Jakub JÍRA 10046376791 SK JANTAR OPAVA
27 Boys 10 Jakub JANDA 10106267827 AMK KEMP HRANICE
28 Boys 10 Filip ZEMÁNEK 10093354501 TJ FAVORIT BRNO
29 Boys 10 Ondřej VOGL 10104251035 LAGUNA CYCLES TEAM
1 Cruiser Jakub SKŘEJPEK 10092873238 TJ FAVORIT BRNO
2 Cruiser Stanislav AXMANN 10047280915 BIKE TEAM UNIČOV
3 Cruiser Matěj BUKVA 10048206051 TUFÍR TEAM
4 Cruiser Radomír HUF 10005038021 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
5 Cruiser Martin ŽERAVA 10047344569 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
6 Cruiser Juraj DOZSA 10115103921 SLOVAKIA - ALL CLUBS
7 Cruiser Peter PALÁSTHY 10045996875 SLOVAKIA - ALL CLUBS
8 Cruiser Radek MILNÍČEK 10005103796 AMK BMX STUDÉNKA
9 Cruiser Michal KOKOŠEK 10105769184 SK JANTAR OPAVA
10 Cruiser Pavel SMRČEK 10079632839 TJ FAVORIT BRNO
11 Cruiser Lukáš GEBAUER 10127704726 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
12 Cruiser Petr SEKANINA 10002058505 TJ FAVORIT BRNO
13 Cruiser Alexandr ROLLO 10113495741 BIKROSCLUB ŘEPY
14 Cruiser Michal NOVOTNÝ 10046497235 TJ FAVORIT BRNO
15 Cruiser Marek KAŠPAR 10106520734 BIKROSCLUB ŘEPY
16 Cruiser Michal KOMÁREK 10126472725 AMK BMX STUDÉNKA
17 Cruiser Petr ŠVORČÍK 10127706039 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
18 Cruiser Igor RUBINA 10126461712 AMK BMX STUDÉNKA
19 Cruiser Martin ZEMÁNEK 10105462424 TJ FAVORIT BRNO
20 Cruiser Roman KREJČÍ 10126560934 AMK BMX STUDÉNKA
1 Boys 11/12 Ondřej LUX 10004856044 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 11/12 Daren DVOŘÁK 10054541363 BIKROS TEAM VYŠKOV
3 Boys 11/12 Jan STRÝČEK 10055758210 TUFÍR TEAM
4 Boys 11/12 Vojtěch REKL 10078218861 SC BMX BENÁTKY
5 Boys 11/12 Štěpán HAVELKA 10047411257 BIKROS TEAM VYŠKOV
6 Boys 11/12 Veronika ŽÁČKOVÁ 10047387312 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
7 Boys 11/12 Tomáš OTEVŘEL 10058445009 BIKROS TEAM VYŠKOV
8 Boys 11/12 Adam JINDRÁK 10112026290 BIKE TEAM UNIČOV
9 Boys 11/12 Ondřej SOUČEK 10115694914 TJ BMX PARDUBICE
10 Boys 11/12 Lukáš MAREČEK 10047438337 TUFÍR TEAM
11 Boys 11/12 Vojtěch KUČERA 10096103944 LAGUNA CYCLES TEAM
12 Boys 11/12 Radim BOČEK 10047346488 TJ FAVORIT BRNO
13 Boys 11/12 Karel KONRÁD 10093454733 B4 TEAM
14 Boys 11/12 Jakub BANACH 0 POLAND - ALL CLUBS
15 Boys 11/12 Adéla KOVAŘÍKOVÁ 10047426011 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
16 Boys 11/12 Tobiáš CAHA 10061871129 TJ FAVORIT BRNO
17 Boys 11/12 Adéla POLEDŇOVÁ 10091267280 BMX & 4X TEAM BRNO
18 Boys 11/12 Tobiáš SVÁTEK 10047419644 SC BMX BENÁTKY
19 Boys 11/12 Matouš FIALA 10047272225 BIKE TEAM UNIČOV
20 Boys 11/12 Martin CHUDÁČEK 10119946645 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
21 Boys 11/12 Denis HLUBŮČEK 10107825382 SC BMX BENÁTKY
22 Boys 11/12 Jonatán RUDOLF 10060397335 SLOVAKIA - ALL CLUBS
23 Boys 11/12 Filip BŘEZINA 10124818570 TJ BMX TŘINEC
24 Boys 11/12 Samuel PÁN 10047393776 TJ BMX TŘINEC
25 Boys 11/12 Alexandr BOTOS 10127453940 SK JANTAR OPAVA
26 Boys 11/12 Vilém PISKOŘ 10080170480 SK JANTAR OPAVA
27 Boys 11/12 Václav JURÁŇ 10116197694 AMK KEMP HRANICE
28 Boys 11/12 Marek ŽVÁČEK 10003326979 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
29 Boys 11/12 Jáchym PISKOŘ 10079014261 SK JANTAR OPAVA
30 Boys 11/12 Jan LYSEK 10046607167 BIKROS KLUB JESENÍK
31 Boys 11/12 Anna ANDRYSÍKOVÁ 10115120388 TJ FAVORIT BRNO
32 Boys 11/12 Amálie AXMANNOVÁ 10047360939 BIKE TEAM UNIČOV
33 Boys 11/12 Tobiáš WILLASCHEK 10126562853 AMK BMX STUDÉNKA
1 Boys 13/14 Vít NOVOTNÝ 10062335012 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 13/14 Filip ŠEVČÍK 10047322543 BMX & 4X TEAM BRNO
3 Boys 13/14 Denis ŽERAVA 10047280612 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
4 Boys 13/14 Jaromír HONZÁK 10047304860 BIKROS TEAM VYŠKOV
5 Boys 13/14 Vojtěch OPRAVIL 10047342549 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
6 Boys 13/14 Jan HERRMAN 10011734354 SC BMX BENÁTKY
7 Boys 13/14 Václav NAJSER 10047350532 BIKE TEAM UNIČOV
8 Boys 13/14 Michal KLÍMA 10047366801 TJ FAVORIT BRNO
9 Boys 13/14 Jan VOTOČEK 10047334869 SC BMX BENÁTKY
10 Boys 13/14 Tadeáš TAKÁCS 10047336889 BIKROS TEAM VYŠKOV
11 Boys 13/14 Vojtěch ŠICHOR 10047426516 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
12 Boys 13/14 Alex RAUSCHGOLD 10104246688 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
13 Boys 13/14 Šimon SVÁTEK 10047286571 SC BMX BENÁTKY
14 Boys 13/14 Šimon FRANTA 10047304052 TUFÍR TEAM
15 Boys 13/14 Matěj JAROŠ 10047241913 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
16 Boys 13/14 Pavel TRUBAČ 10046400235 LAGUNA CYCLES TEAM
17 Boys 13/14 Adrian PASTUCHA 10046059523 SLOVAKIA - ALL CLUBS
18 Boys 13/14 Matěj ŽVÁČEK 10047435408 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
19 Boys 13/14 Dominik FLAISIG 10047386908 BMX & 4X TEAM BRNO
20 Boys 13/14 Sebastián ŠÁCHA 10047419240 TUFÍR TEAM
21 Boys 13/14 Jáchym PALÁSEK 10111183808 BMX & 4X TEAM BRNO
22 Boys 13/14 Oliver PÁN 10047324260 TJ BMX TŘINEC
23 Boys 13/14 Iveta WANTULOKOVÁ 10048083082 TJ BMX TŘINEC
24 Boys 13/14 Emil GORLICKI 10080353063 POLAND - ALL CLUBS
25 Boys 13/14 Matěj PROCHÁZKA 10058328003 TUFÍR TEAM
26 Boys 13/14 Aneta ŠAMAROVÁ 10047290110 SK JANTAR OPAVA
27 Boys 13/14 Patrick TYLEČEK 10126560530 AMK BMX STUDÉNKA
28 Boys 13/14 Tadeáš JÉGL 10078253924 BIKE TEAM UNIČOV
29 Boys 13/14 Tomáš KRAVÁČEK 10124894453 BMX & 4X TEAM BRNO
30 Boys 13/14 Matěj MAAR 10093030660 TJ FAVORIT BRNO
31 Boys 13/14 Radim BARTOŠ 10126560227 AMK BMX STUDÉNKA
32 Boys 13/14 Matěj ŠROM 10129969169 LAGUNA CYCLES TEAM
33 Boys 13/14 Šimon GROHAR 10129252985 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
1 Boys 15/16 Adam QUARDA 10048042363 AMK BMX STUDÉNKA
2 Boys 15/16 Jakub KLEMENT 10046326776 SK JANTAR OPAVA
3 Boys 15/16 Martin HUF 10047751565 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
4 Boys 15/16 Lukáš LÁTKA 10047345175 BIKROS KLUB JESENÍK
5 Boys 15/16 Tomáš CIENCIALA 10112501287 TJ BMX TŘINEC
6 Boys 15/16 Daniel Jiljí ŽALMAN 10047413277 TJ FAVORIT BRNO
7 Boys 15/16 Marek NOVÁČEK 10047343660 BIKE TEAM UNIČOV
8 Boys 15/16 Alexander MORAVEC 10080131074 SLOVAKIA - ALL CLUBS
9 Boys 15/16 Antek KEMPCZYNSKI 0 POLAND - ALL CLUBS
10 Boys 15/16 Štěpán BACHORÍK 10054300782 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
11 Boys 15/16 Gracjan ZBOROWSKI 0 POLAND - ALL CLUBS
12 Boys 15/16 Robin PETRUS 10047379733 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
13 Boys 15/16 Adam VARVAŽOVSKÝ 10047419846 SC BMX BENÁTKY
14 Boys 15/16 Ondřej BARTOŠ 10126559722 AMK BMX STUDÉNKA
15 Boys 15/16 Šimon ONDRUŠ 10058356695 SLOVAKIA - ALL CLUBS
16 Boys 15/16 Adam RAUSCHGOLD 10104246587 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
17 Boys 15/16 Michal POKORNÝ 10047331334 TUFÍR TEAM
18 Boys 15/16 Matyáš NOVOTNÝ 10127591558 TJ FAVORIT BRNO
19 Boys 15/16 Kryštof KOPA 10118352108 B4 TEAM
20 Boys 15/16 Marika KUDRA 10056488740 POLAND - ALL CLUBS
1 Men 17+ Adam BÁBEK 10046348907 BIKE TEAM UNIČOV
2 Men 17+ Matěj HURNÍK 10046564933 AMK BMX STUDÉNKA
3 Men 17+ Matěj ŠOUPAL 10047408530 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
4 Men 17+ Matouš POKORNÝ 10047323048 BIKROS TEAM VYŠKOV
5 Men 17+ Ladislav ŠKOLAŘ 10008182336 BIKROS TEAM VYŠKOV
6 Men 17+ Kristián ONDRUŠ 10058356796 SLOVAKIA - ALL CLUBS