Výsledky závodu: 10. závod Moravské ligy

Místo Kategorie Jméno Příjmení UCI ID Klub
1 Boys 6 Vilém TROJEK 10115371174 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
2 Boys 6 Daniel SLABYHOUD 10127594891 LAGUNA CYCLES TEAM
3 Boys 6 Denisa TOMÁNKOVÁ 10115127260 TJ FAVORIT BRNO
4 Boys 6 Magdaléna HORÁKOVÁ 10115372487 AMK KEMP HRANICE
1 Boys 7 Max ROŠKOT 10106521037 BIKROSCLUB ŘEPY
2 Boys 7 Richard KRÁL 10115691880 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
3 Boys 7 Viktor KOLLÁR 10107695141 SLOVAKIA - ALL CLUBS
4 Boys 7 Sebastien ŠANTAVÝ 10111185929 BMX & 4X TEAM BRNO
5 Boys 7 Josef ŠVORČÍK 10118742835 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
6 Boys 7 Vítek KOLORZ 10127853862 LAGUNA CYCLES TEAM
7 Boys 7 Filip BEDNAŘÍK 10117150419 TJ BMX TŘINEC
8 Boys 7 Sebastián Nikolas NETT 10127593477 TJ FAVORIT BRNO
9 Boys 7 Juraj DOZSA 10115103820 SLOVAKIA - ALL CLUBS
10 Boys 7 Jakub ŠÁŠEK 10125483224 BIKROS TEAM VYŠKOV
11 Boys 7 Petr MACHEK 10112501994 TJ BMX TŘINEC
12 Boys 7 Zoe HANÁKOVÁ 10114273256 SK JANTAR OPAVA
13 Boys 7 Maxim VACEK 10124890211 BMX & 4X TEAM BRNO
1 Boys 8 Tomáš SOUČEK 10115694308 TJ BMX PARDUBICE
2 Boys 8 Štěpán SURÝ 10105469902 BIKE TEAM UNIČOV
3 Boys 8 Robin PROCHÁZKA 10105469801 BIKE TEAM UNIČOV
4 Boys 8 Markéta FICOVÁ 10124897988 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
5 Boys 8 Tadeáš VLK 10118097076 FALER BIKE TEAM
6 Boys 8 Matyáš Karel KLAPETEK 10105424432 AMK BMX STUDÉNKA
7 Boys 8 Markus GRUND 10106520633 BIKROSCLUB ŘEPY
8 Boys 8 Martin KOMENDA 10106627131 B4 TEAM
9 Boys 8 Alex MOLNÁR 10106273786 BMX DRACING TEAM
10 Boys 8 Štěpán STARÝ 10107482549 TJ BMX TŘINEC
11 Boys 8 Tobiáš SMRŽ 10115127159 TJ FAVORIT BRNO
12 Boys 8 Michaela NOVÁČKOVÁ 10105469595 BIKE TEAM UNIČOV
13 Boys 8 Eliška FRÖMLOVÁ 10127594992 LAGUNA CYCLES TEAM
1 Boys 9 Denis KREJČÍ 10091819473 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
2 Boys 9 Miroslav DREISEITL 10093348942 BMX DRACING TEAM
3 Boys 9 Vojtěch KOKOŠEK 10079015069 SK JANTAR OPAVA
4 Boys 9 Jan ŠTROBLÍK 10106024923 BIKROS TEAM VYŠKOV
5 Boys 9 Thomas BILATO 10093994802 SK JANTAR OPAVA
6 Boys 9 Dominika VYSOCKÁ 10105424533 AMK BMX STUDÉNKA
7 Boys 9 Jiří KELAR 10106267524 BMX DRACING TEAM
8 Boys 9 Matyáš VENCOVSKÝ 10104975707 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
9 Boys 9 Nikolas CAHA 10092872632 TJ FAVORIT BRNO
10 Boys 9 Ondřej HORÁK 10093337424 AMK KEMP HRANICE
11 Boys 9 Matyáš HALUZA 10092872834 TJ FAVORIT BRNO
12 Boys 9 Karel TROJEK 10081086425 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
13 Boys 9 Tadeáš BAJGAR 10124898291 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
14 Boys 9 Terézia POHANKOVÁ 10115424728 SLOVAKIA - ALL CLUBS
1 Boys 10 Saba NASZADOS 10023632012 HUNGARY - ALL CLUBS
2 Boys 10 Vojtěch PODHORA 10082976612 B4 TEAM
3 Boys 10 Petra DREISEITLOVÁ 10106267221 BMX DRACING TEAM
4 Boys 10 Max MOLNÁR 10093348437 BMX DRACING TEAM
5 Boys 10 Adam DRÁBEK 10093348740 BMX DRACING TEAM
6 Boys 10 Petr NETÍK 10106156376 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
7 Boys 10 Daniel VEJCHODA 10081086728 B4 TEAM
8 Boys 10 Maxmilián Alexander NETT 10127593376 TJ FAVORIT BRNO
9 Boys 10 Štěpán SMRŽ 10092873743 TJ FAVORIT BRNO
10 Boys 10 Filip BARTOŠÁK 10093337222 AMK BMX STUDÉNKA
11 Boys 10 Lukáš STUDNÍK 10119865005 BIKROS KLUB JESENÍK
12 Boys 10 Bruno ČERNÝ 10097212168 LAGUNA CYCLES TEAM
13 Boys 10 Boris NEČAS 10115126149 TJ FAVORIT BRNO
14 Boys 10 Adam HUSÁK 10127556600 AMK KEMP HRANICE
15 Boys 10 Karol KUBÍK 10111187646 BIKROS KLUB JESENÍK
16 Boys 10 Maxmilián LINHART 10079358209 BIKE TEAM UNIČOV
17 Boys 10 Ondřej VOGL 10104251035 LAGUNA CYCLES TEAM
18 Boys 10 Alexander DOMSKÝ 10119753554 BIKROS TEAM VYŠKOV
19 Boys 10 Michal ONDRUŠ 10080131377 SLOVAKIA - ALL CLUBS
1 Cruiser Martin ŽERAVA 10047344569 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
2 Cruiser Matěj BUKVA 10048206051 TUFÍR TEAM
3 Cruiser Juraj DOZSA 10115103921 SLOVAKIA - ALL CLUBS
4 Cruiser Petr ČERVENKA 10106712815 BMX OSTRAVA
5 Cruiser Michal KOKOŠEK 10105769184 SK JANTAR OPAVA
6 Cruiser Petr DREISEITL 10093348538 BMX DRACING TEAM
7 Cruiser Petr DRÁBEK 10093348841 BMX DRACING TEAM
8 Cruiser Petr ŠVORČÍK 10127706039 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
9 Cruiser Rostislav FRANCEK 0 SK JANTAR OPAVA
10 Cruiser Miroslav ŠOBORA 10125310846 BMX DRACING TEAM
11 Cruiser Lenka MASAŘÍKOVÁ 10126882852 TUFÍR TEAM
12 Cruiser Miloš MOLNÁR 10093348336 BMX DRACING TEAM
1 Boys 11/12 Ondřej LUX 10004856044 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 11/12 Karel KONRÁD 10093454733 B4 TEAM
3 Boys 11/12 Adam JINDRÁK 10112026290 BIKE TEAM UNIČOV
4 Boys 11/12 Vojtěch KUČERA 10096103944 LAGUNA CYCLES TEAM
5 Boys 11/12 Tobiáš CAHA 10061871129 TJ FAVORIT BRNO
6 Boys 11/12 David LAPKA 10091819170 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
7 Boys 11/12 Filip ECLER 10124896372 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
8 Boys 11/12 Tomáš VÍCHA 10079012746 SK JANTAR OPAVA
9 Boys 11/12 Matúš ŠTRBÍK 10095040277 SLOVAKIA - ALL CLUBS
10 Boys 11/12 Josef JANSA 10127592568 TJ FAVORIT BRNO
11 Boys 11/12 Martin CHUDÁČEK 10119946645 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
12 Boys 11/12 Václav JURÁŇ 10116197694 AMK KEMP HRANICE
13 Boys 11/12 Tobiáš WILLASCHEK 10126562853 AMK BMX STUDÉNKA
1 Boys 13/14 Denis ŽERAVA 10047280612 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
2 Boys 13/14 Pavel TRUBAČ 10046400235 LAGUNA CYCLES TEAM
3 Boys 13/14 Matěj PROCHÁZKA 10058328003 TUFÍR TEAM
4 Boys 13/14 Šimon FRANTA 10047304052 TUFÍR TEAM
5 Boys 13/14 Sebastián ŠÁCHA 10047419240 TUFÍR TEAM
6 Boys 13/14 Jáchym PALÁSEK 10111183808 BMX & 4X TEAM BRNO
7 Boys 13/14 Dominik DAŤKO 10092447650 TUFÍR TEAM
8 Boys 13/14 Vojtěch ŠICHOR 10047426516 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
9 Boys 13/14 Tomáš UTINEK 10047419341 TUFÍR TEAM
10 Boys 13/14 Šimon GROHAR 10129252985 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
11 Boys 13/14 Matěj ŠROM 10129969169 LAGUNA CYCLES TEAM
12 Boys 13/14 Michal KLÍMA 10047366801 TJ FAVORIT BRNO
1 Boys 15/16 Marek NOVÁČEK 10047343660 BIKE TEAM UNIČOV
2 Boys 15/16 Šimon ONDRUŠ 10058356695 SLOVAKIA - ALL CLUBS
3 Boys 15/16 Alexander MORAVEC 10080131074 SLOVAKIA - ALL CLUBS
4 Boys 15/16 Jiří WEINER 10109298772 BIKROSCLUB ŘEPY
5 Boys 15/16 Jakub PŇÁČEK 10092799678 BIKROS KLUB JESENÍK
6 Boys 15/16 Štěpán BACHORÍK 10054300782 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
7 Boys 15/16 Michal POKORNÝ 10047331334 TUFÍR TEAM
8 Boys 15/16 Matyáš NOVOTNÝ 10127591558 TJ FAVORIT BRNO
1 Men 17+ Jakub KOUTNÝ 10006037121 LAGUNA CYCLES TEAM
2 Men 17+ Kristián ONDRUŠ 10058356796 SLOVAKIA - ALL CLUBS