Výsledky závodu: 7. závod Českého poháru

Místo Kategorie Jméno Příjmení UCI ID Klub
1 Boys 6 Petr VACEK 10118110214 SC BMX BENÁTKY
2 Boys 6 Tomáš PODIVINSKÝ 10128338054 SLOVAKIA - ALL CLUBS
3 Boys 6 Oliver NEŠICKÝ 10120112454 TJ BMX PARDUBICE
4 Boys 6 Radim PRŮCHA 10121352337 BIKROSCLUB ŘEPY
5 Boys 6 Vilém TROJEK 10115371174 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
6 Boys 6 Matěj KUKLA 10114273559 SK JANTAR OPAVA
7 Boys 6 Natálie KAŠPAROVÁ 10105742108 BIKROSCLUB ŘEPY
8 Boys 6 Šimon KOHOUTEK 10120112353 TJ BMX PARDUBICE
9 Boys 6 Daniel SLABYHOUD 10127594891 LAGUNA CYCLES TEAM
10 Boys 6 Pavol GAŠPARÍK 10128339367 SLOVAKIA - ALL CLUBS
11 Boys 6 Dominik FRANCEK 10127453334 SK JANTAR OPAVA
12 Boys 6 Jindřich DOSTÁL 10127813547 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
13 Boys 6 Štěpán PISKOŘ 10126483738 SK JANTAR OPAVA
14 Boys 6 Lukáš HOMOLKA 10118660787 SC BMX BENÁTKY
15 Boys 6 Jakub KŘEČEK 10129503367 SC BMX BENÁTKY
16 Boys 6 Magdaléna HORÁKOVÁ 10115372487 AMK KEMP HRANICE
17 Boys 6 Ema MAHDALOVÁ 10124317911 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
18 Boys 6 Marcus PALASTHY 11111111 SLOVAKIA - ALL CLUBS
19 Boys 6 Jakub HLAVÁČ 10116809404 BIKE TEAM UNIČOV
20 Boys 6 Tereza GEBAUEROVÁ 10127706342 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
1 Boys 7 Max ROŠKOT 10106521037 BIKROSCLUB ŘEPY
2 Boys 7 Albert KOHOUTEK 10106194065 SC BMX BENÁTKY
3 Boys 7 Rubiana HOŠKOVÁ 10104246385 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
4 Boys 7 Filip BEDNAŘÍK 10117150419 TJ BMX TŘINEC
5 Boys 7 Filip BAŤCHA 10118098490 SC BMX BENÁTKY
6 Boys 7 Sebastien ŠANTAVÝ 10111185929 BMX & 4X TEAM BRNO
7 Boys 7 Michaela PALÁSTHY 10092527573 SLOVAKIA - ALL CLUBS
8 Boys 7 Maxim STEIN 10132571702 SK JANTAR OPAVA
9 Boys 7 Dominik SEMENYŠÍN 10104250429 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
10 Boys 7 Roman LAMPERT 10126561641 AMK BMX STUDÉNKA
11 Boys 7 Gabriel PÁN 10112502196 TJ BMX TŘINEC
12 Boys 7 Viktor KOLLÁR 10107695141 SLOVAKIA - ALL CLUBS
13 Boys 7 Šimon MANDERLA 10127453536 SK JANTAR OPAVA
14 Boys 7 Kryštof DVOŘÁK 10129448201 SC BMX BENÁTKY
15 Boys 7 Knut LAŠŠO 10107824776 SC BMX BENÁTKY
16 Boys 7 Kryštof ŠULC 10105741906 BIKROSCLUB ŘEPY
17 Boys 7 Jakub ŠÁŠEK 10125483224 BIKROS TEAM VYŠKOV
18 Boys 7 Adéla PAJMOVÁ 10109298974 BIKROSCLUB ŘEPY
19 Boys 7 Sebastián Nikolas NETT 10127593477 TJ FAVORIT BRNO
20 Boys 7 Jakub SMRČEK 10115126755 TJ FAVORIT BRNO
21 Boys 7 Nikolas KREJČÍ 10116808592 TJ FAVORIT BRNO
22 Boys 7 Dominik MAŇAS 10114273660 SK JANTAR OPAVA
23 Boys 7 Josef ŠVORČÍK 10118742835 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
24 Boys 7 Petr MACHEK 10112501994 TJ BMX TŘINEC
25 Boys 7 Zoe HANÁKOVÁ 10114273256 SK JANTAR OPAVA
26 Boys 7 Matej OSUSKÝ 10128338458 SLOVAKIA - ALL CLUBS
27 Boys 7 Vítek KOLORZ 10127853862 LAGUNA CYCLES TEAM
28 Boys 7 Tomáš ELBL 10114272953 SK JANTAR OPAVA
1 Boys 8 Jiří LUSKA 10112046603 BIKROS TEAM VYŠKOV
2 Boys 8 Tadeáš VLK 10118097076 FALER BIKE TEAM
3 Boys 8 Markus GRUND 10106520633 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Boys 8 Michael FEISTNER 10116909030 BMX BÍLINA
5 Boys 8 Matyáš Karel KLAPETEK 10105424432 AMK BMX STUDÉNKA
6 Boys 8 Jan OČENÁŠEK 10096232973 SC BMX BENÁTKY
7 Boys 8 Marek NEHODA 10096233175 SC BMX BENÁTKY
8 Boys 8 Vít UHER 10090699731 TJ BMX TŘINEC
9 Boys 8 Robin PROCHÁZKA 10105469801 BIKE TEAM UNIČOV
10 Boys 8 Martin KOMENDA 10106627131 B4 TEAM
11 Boys 8 Florián HOŠEK 10104244971 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
12 Boys 8 Oliver SMOLÍK 10101061250 BMX & 4X TEAM BRNO
13 Boys 8 Tobiáš LAVIČKA 10125978429 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
14 Boys 8 Eliáš WALICA 10101919500 TJ BMX TŘINEC
15 Boys 8 Tomáš SOUČEK 10115694308 TJ BMX PARDUBICE
16 Boys 8 Jakub SLIMÁK 10109299176 BIKROSCLUB ŘEPY
17 Boys 8 Martin ČUBAN 10129506195 SC BMX BENÁTKY
18 Boys 8 Tobiáš SMRŽ 10115127159 TJ FAVORIT BRNO
19 Boys 8 Šimon ŘEHULKA 10108090922 SK JANTAR OPAVA
20 Boys 8 Michaela NOVÁČKOVÁ 10105469595 BIKE TEAM UNIČOV
21 Boys 8 Peter GAŠPARÍK 10107694232 SLOVAKIA - ALL CLUBS
22 Boys 8 Alex MOLNÁR 10106273786 BMX DRACING TEAM
23 Boys 8 Štěpán STARÝ 10107482549 TJ BMX TŘINEC
24 Boys 8 Filip PEKR 10105469700 BIKE TEAM UNIČOV
25 Boys 8 Marek STRÍŽ 10128338862 SLOVAKIA - ALL CLUBS
26 Boys 8 Jan GEBAUER 10127703009 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
27 Boys 8 Mario VEBR 10105740589 BIKROSCLUB ŘEPY
28 Boys 8 Nelly SKŘEJKOVÁ 10105462727 TJ FAVORIT BRNO
29 Boys 8 Jan ESZLER 10126474341 SK JANTAR OPAVA
1 Boys 9 Denis KREJČÍ 10091819473 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
2 Boys 9 Miroslav DREISEITL 10093348942 BMX DRACING TEAM
3 Boys 9 Sára KALÁBOVÁ 10054540555 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
4 Boys 9 Lukáš VANČO 10078240584 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
5 Boys 9 Thomas BILATO 10093994802 SK JANTAR OPAVA
6 Boys 9 Artur KOHOUTEK 10091812605 SC BMX BENÁTKY
7 Boys 9 Vojtěch KOKOŠEK 10079015069 SK JANTAR OPAVA
8 Boys 9 Dominika VYSOCKÁ 10105424533 AMK BMX STUDÉNKA
9 Boys 9 Barbora MAAROVÁ 10079633041 TJ FAVORIT BRNO
10 Boys 9 Ondřej HORÁK 10093337424 AMK KEMP HRANICE
11 Boys 9 Matyáš HALUZA 10092872834 TJ FAVORIT BRNO
12 Boys 9 Sam ROŠKOT 10106521138 BIKROSCLUB ŘEPY
13 Boys 9 Vít REKL 10078218457 SC BMX BENÁTKY
14 Boys 9 Jiří SLANINA 10124890615 BMX & 4X TEAM BRNO
15 Boys 9 Štěpán JANEČEK 10078829759 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
16 Boys 9 Karel TROJEK 10081086425 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
17 Boys 9 Nikolas CAHA 10092872632 TJ FAVORIT BRNO
18 Boys 9 Marek KAŠPAR 10105740387 BIKROSCLUB ŘEPY
19 Boys 9 Adam KUKLA 10114273458 SK JANTAR OPAVA
20 Boys 9 Matěj DVORSKÝ 10106603687 NIŽBOR RACING TEAM
21 Boys 9 Šimon PITTNER 10092527775 SLOVAKIA - ALL CLUBS
22 Boys 9 Jakub OSUSKÝ 10128338660 SLOVAKIA - ALL CLUBS
23 Boys 9 Oliver ZUSKAR 10117827601 TJ BMX TŘINEC
24 Boys 9 Filip MANDERLA 10126481415 SK JANTAR OPAVA
25 Boys 9 Tomáš HAVRLANT 10106193863 SC BMX BENÁTKY
26 Boys 9 Jakub ČERVENKA 10106712916 BMX OSTRAVA
27 Boys 9 Teodor ADAMEC 10079011635 SK JANTAR OPAVA
28 Boys 9 Sebastian SKUPINA 10132659204 SK JANTAR OPAVA
1 Boys 10 Benjamin FOJTÍK 10092872430 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 10 Jan PONOCNÝ 10082855057 BMX KRUPKA
3 Boys 10 Daniel FRYDRYCH 10080975378 BIKROS TEAM VYŠKOV
4 Boys 10 Čeněk VALEŠ 10059940627 SC BMX BENÁTKY
5 Boys 10 Vojtěch PODHORA 10082976612 B4 TEAM
6 Boys 10 Lukáš STUDNÍK 10119865005 BIKROS KLUB JESENÍK
7 Boys 10 Mason CARROLL 10091820079 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
8 Boys 10 Karol KUBÍK 10111187646 BIKROS KLUB JESENÍK
9 Boys 10 Max MOLNÁR 10093348437 BMX DRACING TEAM
10 Boys 10 Jiří KABRIEL 10105462323 TJ FAVORIT BRNO
11 Boys 10 Petr NETÍK 10106156376 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
12 Boys 10 Maxmilián LINHART 10079358209 BIKE TEAM UNIČOV
13 Boys 10 Šimon STARÝ 10069087525 TJ BMX TŘINEC
14 Boys 10 Adam DRÁBEK 10093348740 BMX DRACING TEAM
15 Boys 10 Stella TAMME 10047442478 BIKROSCLUB ŘEPY
16 Boys 10 Kryštof KUTIL 10055474381 BIKROSCLUB ŘEPY
17 Boys 10 Maxmilián Alexander NETT 10127593376 TJ FAVORIT BRNO
18 Boys 10 Daniel TESAŘ 10071305084 SK JANTAR OPAVA
19 Boys 10 Adam HUSÁK 10127556600 AMK KEMP HRANICE
20 Boys 10 Alexander DOMSKÝ 10119753554 BIKROS TEAM VYŠKOV
21 Boys 10 Jakub JÍRA 10046376791 SK JANTAR OPAVA
22 Boys 10 Marek PAJMA 10082749266 BIKROSCLUB ŘEPY
23 Boys 10 Sára JECHOVÁ 10091267482 BMX & 4X TEAM BRNO
24 Boys 10 Adéla GEBAUEROVÁ 10119758709 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
25 Boys 10 Filip ZEMÁNEK 10093354501 TJ FAVORIT BRNO
1 Cruiser TOP Jakub SKŘEJPEK 10092873238 TJ FAVORIT BRNO
2 Cruiser TOP Daniel HAVELA 10010867014 SC BMX BENÁTKY
3 Cruiser TOP Matěj BUKVA 10048206051 TUFÍR TEAM
4 Cruiser TOP Vojtěch BENEŠ 10047335374 SC BMX BENÁTKY
5 Cruiser TOP Lukáš GEBAUER 10127704726 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
6 Cruiser TOP Lubomír GEBAUER 10127702504 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
1 Cruiser 40+ Robert BOČEK 10004919702 TJ FAVORIT BRNO
2 Cruiser 40+ Pavel PODOLSKÝ 10046533813 SC BMX BENÁTKY
3 Cruiser 40+ Radomír HUF 10005038021 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
4 Cruiser 40+ Martin BARABÁŠ 10004904544 NIŽBOR RACING TEAM
5 Cruiser 40+ Ondřej SVOBODA 10084807383 SC BMX BENÁTKY
6 Cruiser 40+ Martin ŽERAVA 10047344569 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
7 Cruiser 40+ Pavel SMRČEK 10079632839 TJ FAVORIT BRNO
8 Cruiser 40+ Alexandr ROLLO 10113495741 BIKROSCLUB ŘEPY
9 Cruiser 40+ Petr ČERVENKA 10106712815 BMX OSTRAVA
10 Cruiser 40+ Petr DRÁBEK 10093348841 BMX DRACING TEAM
11 Cruiser 40+ Petr DREISEITL 10093348538 BMX DRACING TEAM
12 Cruiser 40+ Lukáš SMRŽ 10105463030 TJ FAVORIT BRNO
13 Cruiser 40+ Petr ŠVORČÍK 10127706039 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
14 Cruiser 40+ Michal NOVOTNÝ 10046497235 TJ FAVORIT BRNO
15 Cruiser 40+ Martin ZEMÁNEK 10105462424 TJ FAVORIT BRNO
16 Cruiser 40+ Miloš MOLNÁR 10093348336 BMX DRACING TEAM
1 Boys 11 Adam PETEREK 10047407621 SK JANTAR OPAVA
2 Boys 11 Daren DVOŘÁK 10054541363 BIKROS TEAM VYŠKOV
3 Boys 11 Jakub DLOUHÝ 10047377612 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Boys 11 Dominik RÁLIŠ 10083491419 TJ BMX PARDUBICE
5 Boys 11 David LAPKA 10091819170 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
6 Boys 11 Richard SVOBODA 10077055265 SC BMX BENÁTKY
7 Boys 11 Ondřej SOUČEK 10115694914 TJ BMX PARDUBICE
8 Boys 11 Alan PĚTIOKÝ 10080008917 TJ BMX PARDUBICE
9 Boys 11 Veronika ŽÁČKOVÁ 10047387312 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
10 Boys 11 Matyáš KRNÁČ 10092617200 BIKROSCLUB ŘEPY
11 Boys 11 Matúš ŠTRBÍK 10095040277 SLOVAKIA - ALL CLUBS
12 Boys 11 Štěpán HAVELKA 10047411257 BIKROS TEAM VYŠKOV
13 Boys 11 Tomáš VÍCHA 10079012746 SK JANTAR OPAVA
14 Boys 11 Tobiáš CAHA 10061871129 TJ FAVORIT BRNO
15 Boys 11 Lukáš NEHODA 10083167982 SC BMX BENÁTKY
16 Boys 11 Vilém PISKOŘ 10080170480 SK JANTAR OPAVA
17 Boys 11 Adéla KOVAŘÍKOVÁ 10047426011 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
18 Boys 11 Václav JURÁŇ 10116197694 AMK KEMP HRANICE
19 Boys 11 Marek ŽVÁČEK 10003326979 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
20 Boys 11 Jáchym PISKOŘ 10079014261 SK JANTAR OPAVA
21 Boys 11 Tobiáš SVÁTEK 10047419644 SC BMX BENÁTKY
22 Boys 11 Lucie HERMANNOVÁ 10091859687 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
1 Boys 12 Ondřej LUX 10004856044 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 12 Jan STRÝČEK 10055758210 TUFÍR TEAM
3 Boys 12 Adam SEDLÁČEK 10047377915 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Boys 12 Vojtěch REKL 10078218861 SC BMX BENÁTKY
5 Boys 12 Matyáš VANČO 10047379228 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
6 Boys 12 Radim BOČEK 10047346488 TJ FAVORIT BRNO
7 Boys 12 Tomáš OTEVŘEL 10058445009 BIKROS TEAM VYŠKOV
8 Boys 12 Filip BŘEZINA 10124818570 TJ BMX TŘINEC
9 Boys 12 David ČERNÝ 10047359020 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
10 Boys 12 Petr SOUBUSTA 10047352249 CK SLAVOJ TEREZÍN
1 Boys 13/14 Vít NOVOTNÝ 10062335012 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 13/14 Oliver MILTNER 10047425102 FALER BIKE TEAM
3 Boys 13/14 Albert VLČEK 10047504621 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Boys 13/14 Tobias BLEIER 10047253633 BIKROSCLUB ŘEPY
5 Boys 13/14 Michal KLÍMA 10047366801 TJ FAVORIT BRNO
6 Boys 13/14 Jiří HALÁSEK 10047339317 BIKROSCLUB ŘEPY
7 Boys 13/14 Denis ŽERAVA 10047280612 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
8 Boys 13/14 Jan HERRMAN 10011734354 SC BMX BENÁTKY
9 Boys 13/14 Jan VOTOČEK 10047334869 SC BMX BENÁTKY
10 Boys 13/14 Jiří SUCHÁNEK 10047413176 TJ FAVORIT BRNO
11 Boys 13/14 Václav NAJSER 10047350532 BIKE TEAM UNIČOV
12 Boys 13/14 Jáchym PALÁSEK 10111183808 BMX & 4X TEAM BRNO
13 Boys 13/14 Jakub ŠKUTINA 10047611119 BIKROSCLUB ŘEPY
14 Boys 13/14 Dominik FLAISIG 10047386908 BMX & 4X TEAM BRNO
15 Boys 13/14 Matěj ŽVÁČEK 10047435408 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
16 Boys 13/14 Adam HERMANN 10047379329 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
17 Boys 13/14 Vojtěch ŠICHOR 10047426516 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
18 Boys 13/14 Šimon FRANTA 10047304052 TUFÍR TEAM
19 Boys 13/14 Iveta WANTULOKOVÁ 10048083082 TJ BMX TŘINEC
20 Boys 13/14 Matěj PROCHÁZKA 10058328003 TUFÍR TEAM
21 Boys 13/14 Oliver PÁN 10047324260 TJ BMX TŘINEC
22 Boys 13/14 Aneta ŠAMAROVÁ 10047290110 SK JANTAR OPAVA
23 Boys 13/14 Adrian PASTUCHA 10046059523 SLOVAKIA - ALL CLUBS
24 Boys 13/14 Matěj JAROŠ 10047241913 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
25 Boys 13/14 Richard OROSZ 10046047496 SLOVAKIA - ALL CLUBS
26 Boys 13/14 Šimon SVÁTEK 10047286571 SC BMX BENÁTKY
27 Boys 13/14 Matěj MAAR 10093030660 TJ FAVORIT BRNO
28 Boys 13/14 Daniel ZEMÁNEK 10047346286 TJ FAVORIT BRNO
29 Boys 13/14 Tomáš UTINEK 10047419341 TUFÍR TEAM
30 Boys 13/14 Tadeáš JÉGL 10078253924 BIKE TEAM UNIČOV
31 Boys 13/14 Tomáš KRAVÁČEK 10124894453 BMX & 4X TEAM BRNO
1 Boys 15/16 Jakub KLEMENT 10046326776 SK JANTAR OPAVA
2 Boys 15/16 Adam QUARDA 10048042363 AMK BMX STUDÉNKA
3 Boys 15/16 Viktor Oldřich CHUDOBA 10047310722 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Boys 15/16 Vít STLOUKAL 10047225543 BIKE TEAM UNIČOV
5 Boys 15/16 Jan POŘÍZEK 10047335172 SC BMX BENÁTKY
6 Boys 15/16 Jakub CIDLINSKÝ 10047269801 SC BMX BENÁTKY
7 Boys 15/16 Martin HUF 10047751565 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
8 Boys 15/16 Vít GRUNTORÁD 10047221604 TJ BMX PARDUBICE
9 Boys 15/16 Daniel Jiljí ŽALMAN 10047413277 TJ FAVORIT BRNO
10 Boys 15/16 Marek NOVÁČEK 10047343660 BIKE TEAM UNIČOV
11 Boys 15/16 Václav VELETA 10048057420 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
12 Boys 15/16 Matěj PSOTA 10047265555 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
13 Boys 15/16 Sabina KOŠÁRKOVÁ 10047336182 AMK BMX STUDÉNKA
14 Boys 15/16 Robin PETEREK 10047407520 SK JANTAR OPAVA
15 Boys 15/16 Jan HECZKO 10112501792 TJ BMX TŘINEC
16 Boys 15/16 Jiří WEINER 10109298772 BIKROSCLUB ŘEPY
17 Boys 15/16 Kristýna UTINKOVÁ 10047419442 TUFÍR TEAM
18 Boys 15/16 Petr HEŘMAN 10047778241 BIKROSCLUB ŘEPY
19 Boys 15/16 Štěpán BACHORÍK 10054300782 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
20 Boys 15/16 Sebastian PAŘÍZEK 10047221503 TJ BMX PARDUBICE
21 Boys 15/16 Jakub SOKOL 10046368610 TJ BMX PARDUBICE
22 Boys 15/16 Tomáš CIENCIALA 10112501287 TJ BMX TŘINEC
23 Boys 15/16 Adam VARVAŽOVSKÝ 10047419846 SC BMX BENÁTKY
24 Boys 15/16 Viktorie ADAMCOVÁ 10084815265 SK JANTAR OPAVA
25 Boys 15/16 Robin PETRUS 10047379733 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
26 Boys 15/16 David BALÁK 10047426415 TJ FAVORIT BRNO
27 Boys 15/16 Michal POKORNÝ 10047331334 TUFÍR TEAM
28 Boys 15/16 Jakub PŇÁČEK 10092799678 BIKROS KLUB JESENÍK
1 Men 17+ Tomáš VESECKÝ 10046717608 SC BMX BENÁTKY
2 Men 17+ Matěj HURNÍK 10046564933 AMK BMX STUDÉNKA
3 Men 17+ David KOŘÍNEK 10047298493 BIKROSCLUB ŘEPY
1 Masters 30+ Jakub KOUTNÝ 10006037121 LAGUNA CYCLES TEAM
2 Masters 30+ Petr SOUBUSTA 10007845462 CK SLAVOJ TEREZÍN
3 Masters 30+ Zdeněk MERTA 10047557060 TJ BMX PARDUBICE
1 JM/U23/EM Matěj LINHART 10047188965 BIKE TEAM UNIČOV
2 JM/U23/EM Tomáš HALUZA 10005522213 TJ FAVORIT BRNO
3 JM/U23/EM Marek NEUŽIL 10046591205 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
4 JM/U23/EM Adam BÁBEK 10046348907 BIKE TEAM UNIČOV
5 JM/U23/EM Ondřej MATĚJÍK 10047608388 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
6 JM/U23/EM Lukáš VESECKÝ 10046497437 SC BMX BENÁTKY
7 JM/U23/EM Vilém SOKOL 10046725082 TJ BMX PARDUBICE
8 JM/U23/EM Jakub VESECKÝ 10093079463 SC BMX BENÁTKY
9 JM/U23/EM Vojtěch POLESNÝ 10046526638 BIKROSCLUB ŘEPY
10 JM/U23/EM Tomáš TESAŘÍK 10046480461 CK SLAVOJ TEREZÍN
11 JM/U23/EM Oliver OROSZ 10046033251 SLOVAKIA - ALL CLUBS