Výsledky závodu: 5. závod Českého poháru

Místo Kategorie Jméno Příjmení UCI ID Klub
1 Boys 6 Denisa TOMÁNKOVÁ 10115127260 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 6 Oliver NEŠICKÝ 10120112454 TJ BMX PARDUBICE
3 Boys 6 Radim PRŮCHA 10121352337 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Boys 6 Vilém TROJEK 10115371174 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
5 Boys 6 Pavol GAŠPARÍK 10128339367 SLOVAKIA - ALL CLUBS
6 Boys 6 Tomáš PODIVINSKÝ 10128338054 SLOVAKIA - ALL CLUBS
7 Boys 6 Petr VACEK 10118110214 SC BMX BENÁTKY
8 Boys 6 Silvia KOMARA 10116635915 SLOVAKIA - ALL CLUBS
9 Boys 6 Šimon KOHOUTEK 10120112353 TJ BMX PARDUBICE
10 Boys 6 Zara ORAVCOVÁ 10127350472 SLOVAKIA - ALL CLUBS
11 Boys 6 Natálie KAŠPAROVÁ 10105742108 BIKROSCLUB ŘEPY
12 Boys 6 Lukáš HOMOLKA 10118660787 SC BMX BENÁTKY
13 Boys 6 Theo BELKO 10128338761 SLOVAKIA - ALL CLUBS
14 Boys 6 David VYDRA 10128812243 NIŽBOR RACING TEAM
15 Boys 6 Štěpán PISKOŘ 10126483738 SK JANTAR OPAVA
16 Boys 6 Magdaléna HORÁKOVÁ 10115372487 AMK KEMP HRANICE
17 Boys 6 Dominik FRANCEK 10127453334 SK JANTAR OPAVA
18 Boys 6 Jakub KŘEČEK 10129503367 SC BMX BENÁTKY
19 Boys 6 Marcus PALASTHY 11111111 SLOVAKIA - ALL CLUBS
20 Boys 6 Ema MAHDALOVÁ 10124317911 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
21 Boys 6 Ján PUTZ 10115424930 SLOVAKIA - ALL CLUBS
22 Boys 6 Jindřich DOSTÁL 10127813547 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
1 Boys 7 Max ROŠKOT 10106521037 BIKROSCLUB ŘEPY
2 Boys 7 Albert KOHOUTEK 10106194065 SC BMX BENÁTKY
3 Boys 7 Filip BAŤCHA 10118098490 SC BMX BENÁTKY
4 Boys 7 Rubiana HOŠKOVÁ 10104246385 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
5 Boys 7 Filip BEDNAŘÍK 10117150419 TJ BMX TŘINEC
6 Boys 7 Maxim VACEK 10124890211 BMX & 4X TEAM BRNO
7 Boys 7 Dominik SEMENYŠÍN 10104250429 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
8 Boys 7 Matyáš SEDLÁK 10124889807 BMX & 4X TEAM BRNO
9 Boys 7 Michaela PALÁSTHY 10092527573 SLOVAKIA - ALL CLUBS
10 Boys 7 Roman LAMPERT 10126561641 AMK BMX STUDÉNKA
11 Boys 7 Tobiáš ČERVOŇÁK 10118104251 SC BMX BENÁTKY
12 Boys 7 Adéla PAJMOVÁ 10109298974 BIKROSCLUB ŘEPY
13 Boys 7 Filip SEKANINA 10115126452 TJ FAVORIT BRNO
14 Boys 7 Ondřej ŠMÍD 10128405752 NIŽBOR RACING TEAM
15 Boys 7 Nikolas KREJČÍ 10116808592 TJ FAVORIT BRNO
16 Boys 7 Gabriel PÁN 10112502196 TJ BMX TŘINEC
17 Boys 7 Viktor KOLLÁR 10107695141 SLOVAKIA - ALL CLUBS
18 Boys 7 Josef ŠVORČÍK 10118742835 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
19 Boys 7 Jakub SMRČEK 10115126755 TJ FAVORIT BRNO
20 Boys 7 Sebastián Nikolas NETT 10127593477 TJ FAVORIT BRNO
21 Boys 7 Sebastien ŠANTAVÝ 10111185929 BMX & 4X TEAM BRNO
22 Boys 7 Vítek KOLORZ 10127853862 LAGUNA CYCLES TEAM
23 Boys 7 Tomáš Orry TRÉGER 10124889908 BMX & 4X TEAM BRNO
24 Boys 7 Knut LAŠŠO 10107824776 SC BMX BENÁTKY
25 Boys 7 Matej OSUSKÝ 10128338458 SLOVAKIA - ALL CLUBS
26 Boys 7 Zoe HANÁKOVÁ 10114273256 SK JANTAR OPAVA
27 Boys 7 Sofie ČERVOŇÁKOVÁ 10129447995 SC BMX BENÁTKY
28 Boys 7 Jakub ŠÁŠEK 10125483224 BIKROS TEAM VYŠKOV
1 Boys 8 Jiří LUSKA 10112046603 BIKROS TEAM VYŠKOV
2 Boys 8 Tomáš SOUČEK 10115694308 TJ BMX PARDUBICE
3 Boys 8 Tadeáš VLK 10118097076 FALER BIKE TEAM
4 Boys 8 Jan OČENÁŠEK 10096232973 SC BMX BENÁTKY
5 Boys 8 Michael FEISTNER 10116909030 BMX BÍLINA
6 Boys 8 Robin PROCHÁZKA 10105469801 BIKE TEAM UNIČOV
7 Boys 8 Vít UHER 10090699731 TJ BMX TŘINEC
8 Boys 8 Markéta FICOVÁ 10124897988 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
9 Boys 8 Martin KOMENDA 10106627131 B4 TEAM
10 Boys 8 Florián HOŠEK 10104244971 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
11 Boys 8 Matyáš Karel KLAPETEK 10105424432 AMK BMX STUDÉNKA
12 Boys 8 Markus GRUND 10106520633 BIKROSCLUB ŘEPY
13 Boys 8 Martin ČUBAN 10129506195 SC BMX BENÁTKY
14 Boys 8 Oliver SMOLÍK 10101061250 BMX & 4X TEAM BRNO
15 Boys 8 Marek NEHODA 10096233175 SC BMX BENÁTKY
16 Boys 8 Jakub SLIMÁK 10109299176 BIKROSCLUB ŘEPY
17 Boys 8 Michaela NOVÁČKOVÁ 10105469595 BIKE TEAM UNIČOV
18 Boys 8 Tobiáš LAVIČKA 10125978429 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
19 Boys 8 Vítek MIKUŠÁK 10120150749 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
20 Boys 8 Tobiáš SMRŽ 10115127159 TJ FAVORIT BRNO
21 Boys 8 Michal VYDRA 10128848013 NIŽBOR RACING TEAM
22 Boys 8 Nelly SKŘEJKOVÁ 10105462727 TJ FAVORIT BRNO
23 Boys 8 Adam SLABYHOUDEK 10116314906 BIKROSCLUB ŘEPY
24 Boys 8 Eliáš WALICA 10101919500 TJ BMX TŘINEC
25 Boys 8 Viktor KUDRNA 10113212421 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
26 Boys 8 Marek STRÍŽ 10128338862 SLOVAKIA - ALL CLUBS
27 Boys 8 Šimon ŘEHULKA 10108090922 SK JANTAR OPAVA
28 Boys 8 Alex MOLNÁR 10106273786 BMX DRACING TEAM
29 Boys 8 Filip PEKR 10105469700 BIKE TEAM UNIČOV
30 Boys 8 Mario VEBR 10105740589 BIKROSCLUB ŘEPY
31 Boys 8 Mikuláš HRADIL 10132675974 BMX KRUPKA
1 Boys 9 Denis KREJČÍ 10091819473 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
2 Boys 9 Sára KALÁBOVÁ 10054540555 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
3 Boys 9 Lukáš VANČO 10078240584 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
4 Boys 9 Vít REKL 10078218457 SC BMX BENÁTKY
5 Boys 9 Barbora MAAROVÁ 10079633041 TJ FAVORIT BRNO
6 Boys 9 Ondřej PRŮCHA 10093510812 BIKROS TEAM VYŠKOV
7 Boys 9 Artur KOHOUTEK 10091812605 SC BMX BENÁTKY
8 Boys 9 Sam ROŠKOT 10106521138 BIKROSCLUB ŘEPY
9 Boys 9 Miroslav DREISEITL 10093348942 BMX DRACING TEAM
10 Boys 9 Nicolas MERNA 10091266977 BMX & 4X TEAM BRNO
11 Boys 9 Dominika VYSOCKÁ 10105424533 AMK BMX STUDÉNKA
12 Boys 9 Nikolas CAHA 10092872632 TJ FAVORIT BRNO
13 Boys 9 Jonas GEIKE 10129168416 GERMANY - ALL CLUBS
14 Boys 9 Ondřej HORÁK 10093337424 AMK KEMP HRANICE
15 Boys 9 Matyáš HALUZA 10092872834 TJ FAVORIT BRNO
16 Boys 9 Alex LORENC 10115125947 TJ FAVORIT BRNO
17 Boys 9 Jiří SLANINA 10124890615 BMX & 4X TEAM BRNO
18 Boys 9 Thomas BILATO 10093994802 SK JANTAR OPAVA
19 Boys 9 Michal ČERNÝ 10091859889 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
20 Boys 9 Vojtěch KOKOŠEK 10079015069 SK JANTAR OPAVA
21 Boys 9 Matyáš VENCOVSKÝ 10104975707 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
22 Boys 9 Karel TROJEK 10081086425 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
23 Boys 9 Terézia POHANKOVÁ 10115424728 SLOVAKIA - ALL CLUBS
24 Boys 9 Marek KAŠPAR 10105740387 BIKROSCLUB ŘEPY
25 Boys 9 Elizabeth BOTOS 10126473634 SK JANTAR OPAVA
26 Boys 9 Tomáš HAVRLANT 10106193863 SC BMX BENÁTKY
27 Boys 9 Lukáš POLEDŇA 10091267179 BMX & 4X TEAM BRNO
28 Boys 9 Jakub OSUSKÝ 10128338660 SLOVAKIA - ALL CLUBS
1 Boys 10 Benjamin FOJTÍK 10092872430 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 10 Daniel FRYDRYCH 10080975378 BIKROS TEAM VYŠKOV
3 Boys 10 Jan PONOCNÝ 10082855057 BMX KRUPKA
4 Boys 10 Vojtěch PODHORA 10082976612 B4 TEAM
5 Boys 10 Petra DREISEITLOVÁ 10106267221 BMX DRACING TEAM
6 Boys 10 Tomáš LOHSE 10005701459 BMX BÍLINA
7 Boys 10 Max MOLNÁR 10093348437 BMX DRACING TEAM
8 Boys 10 Petr NETÍK 10106156376 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
9 Boys 10 Karol KUBÍK 10111187646 BIKROS KLUB JESENÍK
10 Boys 10 Stella TAMME 10047442478 BIKROSCLUB ŘEPY
11 Boys 10 Čeněk VALEŠ 10059940627 SC BMX BENÁTKY
12 Boys 10 Mason CARROLL 10091820079 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
13 Boys 10 Daniel VEJCHODA 10081086728 B4 TEAM
14 Boys 10 Lukáš STUDNÍK 10119865005 BIKROS KLUB JESENÍK
15 Boys 10 Boris NEČAS 10115126149 TJ FAVORIT BRNO
16 Boys 10 Maxmilián Alexander NETT 10127593376 TJ FAVORIT BRNO
17 Boys 10 Kryštof KUTIL 10055474381 BIKROSCLUB ŘEPY
18 Boys 10 Adam HUSÁK 10127556600 AMK KEMP HRANICE
19 Boys 10 Adam DRÁBEK 10093348740 BMX DRACING TEAM
20 Boys 10 Marek PAJMA 10082749266 BIKROSCLUB ŘEPY
21 Boys 10 Filip BARTOŠÁK 10093337222 AMK BMX STUDÉNKA
22 Boys 10 Maxmilián LINHART 10079358209 BIKE TEAM UNIČOV
23 Boys 10 Oto ZAJKR 10120435988 SC BMX BENÁTKY
24 Boys 10 Sára JECHOVÁ 10091267482 BMX & 4X TEAM BRNO
25 Boys 10 Michal ONDRUŠ 10080131377 SLOVAKIA - ALL CLUBS
26 Boys 10 Filip ZEMÁNEK 10093354501 TJ FAVORIT BRNO
1 Cruiser TOP Daniel HAVELA 10010867014 SC BMX BENÁTKY
2 Cruiser TOP Jakub SKŘEJPEK 10092873238 TJ FAVORIT BRNO
3 Cruiser TOP Matěj BUKVA 10048206051 TUFÍR TEAM
4 Cruiser TOP Vojtěch BENEŠ 10047335374 SC BMX BENÁTKY
5 Cruiser TOP Karel DVOŘÁK 10047492291 NIŽBOR RACING TEAM
6 Cruiser TOP Fedor FURDA 3333 SLOVAKIA - ALL CLUBS
1 Cruiser 40+ Robert BOČEK 10004919702 TJ FAVORIT BRNO
2 Cruiser 40+ Martin ŽERAVA 10047344569 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
3 Cruiser 40+ Martin BARABÁŠ 10004904544 NIŽBOR RACING TEAM
4 Cruiser 40+ Pavel SMRČEK 10079632839 TJ FAVORIT BRNO
5 Cruiser 40+ Petr DREISEITL 10093348538 BMX DRACING TEAM
6 Cruiser 40+ Petr SEKANINA 10002058505 TJ FAVORIT BRNO
7 Cruiser 40+ Peter PALÁSTHY 10005129361 SLOVAKIA - ALL CLUBS
8 Cruiser 40+ Radomír HUF 10005038021 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
9 Cruiser 40+ Ondřej SVOBODA 10084807383 SC BMX BENÁTKY
10 Cruiser 40+ Alexandr ROLLO 10113495741 BIKROSCLUB ŘEPY
11 Cruiser 40+ Petr MILTNER 10047425203 FALER BIKE TEAM
12 Cruiser 40+ Petr DRÁBEK 10093348841 BMX DRACING TEAM
13 Cruiser 40+ Michal VYDRA 10128812041 NIŽBOR RACING TEAM
14 Cruiser 40+ Lukáš SMRŽ 10105463030 TJ FAVORIT BRNO
15 Cruiser 40+ Michal NOVOTNÝ 10046497235 TJ FAVORIT BRNO
16 Cruiser 40+ Martin ZEMÁNEK 10105462424 TJ FAVORIT BRNO
17 Cruiser 40+ Lenka MASAŘÍKOVÁ 10126882852 TUFÍR TEAM
18 Cruiser 40+ Miloš MOLNÁR 10093348336 BMX DRACING TEAM
1 Boys 11 Daren DVOŘÁK 10054541363 BIKROS TEAM VYŠKOV
2 Boys 11 Štěpán HAVELKA 10047411257 BIKROS TEAM VYŠKOV
3 Boys 11 Dominik RÁLIŠ 10083491419 TJ BMX PARDUBICE
4 Boys 11 Veronika ŽÁČKOVÁ 10047387312 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
5 Boys 11 Richard SVOBODA 10077055265 SC BMX BENÁTKY
6 Boys 11 Jakub DLOUHÝ 10047377612 BIKROSCLUB ŘEPY
7 Boys 11 Matyáš KRNÁČ 10092617200 BIKROSCLUB ŘEPY
8 Boys 11 David LAPKA 10091819170 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
9 Boys 11 Ondřej SOUČEK 10115694914 TJ BMX PARDUBICE
10 Boys 11 Adam JINDRÁK 10112026290 BIKE TEAM UNIČOV
11 Boys 11 Tobiáš CAHA 10061871129 TJ FAVORIT BRNO
12 Boys 11 Matyáš VRKOČ 10047454707 BIKROSCLUB ŘEPY
13 Boys 11 Matúš ŠTRBÍK 10095040277 SLOVAKIA - ALL CLUBS
14 Boys 11 Maxim BUREŠ 10118103847 SC BMX BENÁTKY
15 Boys 11 Adéla KOVAŘÍKOVÁ 10047426011 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
16 Boys 11 Tobiáš SVÁTEK 10047419644 SC BMX BENÁTKY
17 Boys 11 Matouš FIALA 10047272225 BIKE TEAM UNIČOV
18 Boys 11 Vilém PISKOŘ 10080170480 SK JANTAR OPAVA
19 Boys 11 Samuel PÁN 10047393776 TJ BMX TŘINEC
20 Boys 11 Adéla POLEDŇOVÁ 10091267280 BMX & 4X TEAM BRNO
21 Boys 11 Lukáš NEHODA 10083167982 SC BMX BENÁTKY
22 Boys 11 Jáchym PISKOŘ 10079014261 SK JANTAR OPAVA
23 Boys 11 Marek ŽVÁČEK 10003326979 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
24 Boys 11 Jonatán RUDOLF 10060397335 SLOVAKIA - ALL CLUBS
25 Boys 11 Václav JURÁŇ 10116197694 AMK KEMP HRANICE
26 Boys 11 Tomáš NOVOTNÝ 10081970438 FALER BIKE TEAM
27 Boys 11 Anna ANDRYSÍKOVÁ 10115120388 TJ FAVORIT BRNO
28 Boys 11 Filip FURDA 2222222 SLOVAKIA - ALL CLUBS
1 Boys 12 Matěj PAVKA 10047356491 BMX KRUPKA
2 Boys 12 Ondřej LUX 10004856044 TJ FAVORIT BRNO
3 Boys 12 Jan STRÝČEK 10055758210 TUFÍR TEAM
4 Boys 12 Matyáš BUZEK 10047360737 BMX KRUPKA
5 Boys 12 Adam SEDLÁČEK 10047377915 BIKROSCLUB ŘEPY
6 Boys 12 Matyáš VANČO 10047379228 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
7 Boys 12 Radim BOČEK 10047346488 TJ FAVORIT BRNO
8 Boys 12 Vojtěch REKL 10078218861 SC BMX BENÁTKY
9 Boys 12 David ČERNÝ 10047359020 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
10 Boys 12 Matěj SOKOL 10047284147 TJ BMX PARDUBICE
11 Boys 12 Ondřej HENDRYCH 10059943051 SC BMX BENÁTKY
12 Boys 12 Alexandr BOTOS 10127453940 SK JANTAR OPAVA
13 Boys 12 Tomáš OTEVŘEL 10058445009 BIKROS TEAM VYŠKOV
14 Boys 12 Denis HLUBŮČEK 10107825382 SC BMX BENÁTKY
15 Boys 12 Matěj PLACHÝ 10106036643 BMX KRUPKA
1 Boys 13/14 Vít NOVOTNÝ 10062335012 TJ FAVORIT BRNO
2 Boys 13/14 Oliver MILTNER 10047425102 FALER BIKE TEAM
3 Boys 13/14 Tobias BLEIER 10047253633 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Boys 13/14 Jiří SUCHÁNEK 10047413176 TJ FAVORIT BRNO
5 Boys 13/14 Jan VOTOČEK 10047334869 SC BMX BENÁTKY
6 Boys 13/14 Jakub HIMMEL 10091789363 FALER BIKE TEAM
7 Boys 13/14 Albert VLČEK 10047504621 BIKROSCLUB ŘEPY
8 Boys 13/14 Filip ŠEVČÍK 10047322543 BMX & 4X TEAM BRNO
9 Boys 13/14 Jiří HALÁSEK 10047339317 BIKROSCLUB ŘEPY
10 Boys 13/14 Elen LAPKOVÁ 10104245577 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
11 Boys 13/14 Denis ŽERAVA 10047280612 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
12 Boys 13/14 Martin MARKO 10046059422 SLOVAKIA - ALL CLUBS
13 Boys 13/14 Matěj PROCHÁZKA 10058328003 TUFÍR TEAM
14 Boys 13/14 Sebastián ŠÁCHA 10047419240 TUFÍR TEAM
15 Boys 13/14 Jan HERRMAN 10011734354 SC BMX BENÁTKY
16 Boys 13/14 Jakub ŠKUTINA 10047611119 BIKROSCLUB ŘEPY
17 Boys 13/14 Michal KLÍMA 10047366801 TJ FAVORIT BRNO
18 Boys 13/14 Dominik FLAISIG 10047386908 BMX & 4X TEAM BRNO
19 Boys 13/14 Iveta WANTULOKOVÁ 10048083082 TJ BMX TŘINEC
20 Boys 13/14 Vojtěch ŠICHOR 10047426516 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
21 Boys 13/14 Jáchym PALÁSEK 10111183808 BMX & 4X TEAM BRNO
22 Boys 13/14 Šimon SVÁTEK 10047286571 SC BMX BENÁTKY
23 Boys 13/14 Matěj ŽVÁČEK 10047435408 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
24 Boys 13/14 Jiří SLEPIČKA 10047282531 NIŽBOR RACING TEAM
25 Boys 13/14 Oliver PÁN 10047324260 TJ BMX TŘINEC
26 Boys 13/14 Richard OROSZ 10046047496 SLOVAKIA - ALL CLUBS
27 Boys 13/14 Andrea HÁJKOVÁ 10046488141 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
28 Boys 13/14 Tomáš KRAVÁČEK 10124894453 BMX & 4X TEAM BRNO
29 Boys 13/14 Daniel ZEMÁNEK 10047346286 TJ FAVORIT BRNO
30 Boys 13/14 Matěj MAAR 10093030660 TJ FAVORIT BRNO
31 Boys 13/14 Aneta ŠAMAROVÁ 10047290110 SK JANTAR OPAVA
32 Boys 13/14 Šimon FRANTA 10047304052 TUFÍR TEAM
33 Boys 13/14 Viktor WEBER 10047397820 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
34 Boys 13/14 Tomáš UTINEK 10047419341 TUFÍR TEAM
35 Boys 13/14 Tadeáš JÉGL 10078253924 BIKE TEAM UNIČOV
36 Boys 13/14 Dominik DAŤKO 10092447650 TUFÍR TEAM
1 Boys 15/16 Viktor Oldřich CHUDOBA 10047310722 BIKROSCLUB ŘEPY
2 Boys 15/16 Jakub CIDLINSKÝ 10047269801 SC BMX BENÁTKY
3 Boys 15/16 Adam QUARDA 10048042363 AMK BMX STUDÉNKA
4 Boys 15/16 Vít GRUNTORÁD 10047221604 TJ BMX PARDUBICE
5 Boys 15/16 Jakub KLEMENT 10046326776 SK JANTAR OPAVA
6 Boys 15/16 Martin HUF 10047751565 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
7 Boys 15/16 Jan POŘÍZEK 10047335172 SC BMX BENÁTKY
8 Boys 15/16 Vít STLOUKAL 10047225543 BIKE TEAM UNIČOV
9 Boys 15/16 Marek NOVÁČEK 10047343660 BIKE TEAM UNIČOV
10 Boys 15/16 Jakub SOKOL 10046368610 TJ BMX PARDUBICE
11 Boys 15/16 Petr HEŘMAN 10047778241 BIKROSCLUB ŘEPY
12 Boys 15/16 Daniel Jiljí ŽALMAN 10047413277 TJ FAVORIT BRNO
13 Boys 15/16 Václav VELETA 10048057420 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
14 Boys 15/16 Šimon ONDRUŠ 10058356695 SLOVAKIA - ALL CLUBS
15 Boys 15/16 Robin PETEREK 10047407520 SK JANTAR OPAVA
16 Boys 15/16 Alexander MORAVEC 10080131074 SLOVAKIA - ALL CLUBS
17 Boys 15/16 Eliška BARTUŇKOVÁ 10048096422 BIKROSCLUB ŘEPY
18 Boys 15/16 Matěj PSOTA 10047265555 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
19 Boys 15/16 David BALÁK 10047426415 TJ FAVORIT BRNO
20 Boys 15/16 Jiří WEINER 10109298772 BIKROSCLUB ŘEPY
21 Boys 15/16 Sebastian PAŘÍZEK 10047221503 TJ BMX PARDUBICE
22 Boys 15/16 Adam VARVAŽOVSKÝ 10047419846 SC BMX BENÁTKY
23 Boys 15/16 Štěpán BACHORÍK 10054300782 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
24 Boys 15/16 Kristýna UTINKOVÁ 10047419442 TUFÍR TEAM
25 Boys 15/16 Jan HECZKO 10112501792 TJ BMX TŘINEC
26 Boys 15/16 Ondřej POPELA 10048188772 BIKROSCLUB ŘEPY
27 Boys 15/16 Jakub PŇÁČEK 10092799678 BIKROS KLUB JESENÍK
28 Boys 15/16 Andrej SMIDA 10046035170 SLOVAKIA - ALL CLUBS
29 Boys 15/16 David MATĚJÍK 10048204031 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
30 Boys 15/16 Jakub GEROČ 10058356493 SLOVAKIA - ALL CLUBS
31 Boys 15/16 Michal POKORNÝ 10047331334 TUFÍR TEAM
32 Boys 15/16 Matyáš NOVOTNÝ 10127591558 TJ FAVORIT BRNO
33 Boys 15/16 Robin PETRUS 10047379733 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
34 Boys 15/16 Nelly MILTNEROVÁ 10091790272 FALER BIKE TEAM
1 Men 17+ Ondřej MATĚJÍK 10047608388 BMX & 4X TEAM OLYMPUS
2 Men 17+ Matěj HURNÍK 10046564933 AMK BMX STUDÉNKA
3 Men 17+ David KOŘÍNEK 10047298493 BIKROSCLUB ŘEPY
4 Men 17+ Kristián ONDRUŠ 10058356796 SLOVAKIA - ALL CLUBS
5 Men 17+ Matouš POKORNÝ 10047323048 BIKROS TEAM VYŠKOV
6 Men 17+ Tomáš VESECKÝ 10046717608 SC BMX BENÁTKY
7 Men 17+ Ota HAVRÁNEK 10047387009 BMX & 4X TEAM BRNO
1 Masters 30+ Jakub KOUTNÝ 10006037121 LAGUNA CYCLES TEAM
2 Masters 30+ Radomír HUF 10005038021 UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
3 Masters 30+ Zdeněk MERTA 10047557060 TJ BMX PARDUBICE
1 JM/U23/EM Matěj LINHART 10047188965 BIKE TEAM UNIČOV
2 JM/U23/EM Marek NEUŽIL 10046591205 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
3 JM/U23/EM Tomáš HALUZA 10005522213 TJ FAVORIT BRNO
4 JM/U23/EM Adam BÁBEK 10046348907 BIKE TEAM UNIČOV
5 JM/U23/EM Jakub VESECKÝ 10093079463 SC BMX BENÁTKY
6 JM/U23/EM Lukáš VESECKÝ 10046497437 SC BMX BENÁTKY
7 JM/U23/EM Vojtěch POLESNÝ 10046526638 BIKROSCLUB ŘEPY
8 JM/U23/EM Oliver OROSZ 10046033251 SLOVAKIA - ALL CLUBS